توزیع 500 بسته معیشتی کالا ویژه کارگران فصلی البرزی آسیب دیده از کرونا توسط اداره کل تعاون،کار و رفاه استان

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز گفت : هم زمان با هفته کارگر 500 بسته معیشتی کالا از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) وبا مدیریت اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در بین کارگران فصلی و ساختمانی بیکار شده ناشی از شیوع بیماری کرونا توزیع شد.
بسته معیشتی کارگران فصلی البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، حسین فلاح نژاد با اشاره به اینکه اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز و تشکلات مرتبط استان در این امر خداپسندانه در ایام شیوع بیماری کرونا اقدامات خوبی داشته اند، اظهارکرد: این اداره کل با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و با شناسایی کارگران نیازمند از طریق انجمن های صنفی کارگران فصلی ساختمانی استان؛ نسبت به  به تهیه وتوزیع 500 بسته غذایی حمایتی در بین کارگران فصلی و ساختمانی که شغل خود را در ایام شیوع کرونا از دست داده اند اقدام کرد.
وی حمایت از کارگران ساختمانی و فصلی را از اولویت ها در شرایط پیش آمده  ناشی از بیماری کرونا دانست و تصریح کرد: معیشت کارگران فصلی و ساختمانی وابسته به مزدی است که روزانه دریافت می‌کنند ولی متاسفانه از اسفند سال گذشته که با بحران کرونا مواجه شدیم، اشتغال به کار آنها دچار مشکل و متوقف شده است که از این جهت لازم است در اختصاص بسته های حمایتی به این گروه از کارگران اقدام عاجل صورت گیرد.
فلاح نژاد هفته کارگر و ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای این منظور دانست و گفت: امید است از این طریق موجبات دلگرمی کارگرانی که از نظر معیشتی ضعیف‌تر هستند و دریافتی کمتری دارند، در این روزهای سخت فراهم شود.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز خاطرنشان کرد: این کمک‌ها در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و به منظور اجرای مطلوب فرمان معظم له برای ارائه خدمات معیشتی به کارگران عزیز انجام پذیرفت.

 
 
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۰۰,۲۸۸
کلیدواژه ها: فلاح نژاد,مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز,کرونا,کارگران فصلی,ساختمانی,بسته معیشتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید