سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: کارگران زیربنا و خمیرمایه توسعه کشور هستند

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین تجلیل از برگزیدگان جامعه کار و تولید ،کارگران و گروه های کار واحد نمونه استان قزوین گفت: سال گذشته ۲۸۵ میلیارد تومان از محل تسهیلات تکلیفی، اشتغال خانگی و تبصره ۱۸ در حوزه صنعت، کشاورزی و اشتغال روستایی در سطح استان جذب شد.
کارگران زیربنا و خمیرمایه توسعه کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین، گروسی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین در نشست تقدیر از برگزیدگان جامعه کار و تولید کارگران و گروه های کار و واحد نمونه استان قزوین گفت: سال گذشته ۲۸۵ میلیارد تومان از محل تسهیلات تکلیفی، اشتغال خانگی و تبصره ۱۸ در حوزه صنعت، کشاورزی و اشتغال روستایی در سطح استان جذب شد.
وی افزود: این میزان جذب اعتبارات در بخش‌های مختلف اقتصادی استان کارنامه قابل دفاعی بوده اما انتظار ما در حوزه‌های تعاون، کار و صنعت در سال جهش تولید بیشتر از این است.

وی افزود: امیدواریم با دستور ویژه مدیرعامل بانک توسعه تعاون بتوانیم افزایش سطح این تسهیلات را در برش استانی داشته باشیم و موتور محرکه صنعت اشتغال خانگی را در استان قزوین با همکاری بانک توسعه تعاون به گردش درآوریم.

گروسی ضمن تقدیر از تشکل‌های کارگری و کارفرمایی و اعضای شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، افزود: کارگران بدون اغراق زیربنا و خمیرمایه توسعه کشور در بخش‌های صنعتی، کشاورزی و... هستند و باید در سال جهش تولید نقش برجسته‌تری را نسبت به سال‌های قبل ایفا کنند.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با تاکید بر ارتقای جایگاه کارگران در استان، اضافه کرد: باید نگرش‌ها نسبت به جامعه کارگری استان تغییر یابد چون در این صورت می‌توان برای رفع نیازها و نقاط ضعف آنها اقدام کرد.

در ادامه این مراسم از پنج تن از کارگران برتر استان با اهدای لوح و تندیس قدردانی شد.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۴۳
کد خبر : ۲۰۰,۴۲۴
کلیدواژه ها: جامعه کار و تولید,کارگران,اشتغال خانگی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید