مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز: حمایت از نیروی انسانی متخصص و متعهد گام اساسی در تحقق جهش تولید است

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در نشست تقدیر هفته کارگر در شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) بزرگترین تولید کننده مواد اولیه دارویی خاورمیانه گفت : حمایت از نیروی انسانی متخصص و متعهد که در جهت استقلال و خودکفایی کشور فعالیت می کنند گام اساسی در تحقق جهش تولید است.
حمایت از نیروی انسانی متخصص
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، حسین فلاح نژاد ضمن تقدیر از خدمات شرکت تماد که در زمان شیوع ویروس کرونا با تمام توان و بسیار شایسته در جهت تولید داروی موثر در درمان کرونا وارد عمل شد اظهار کرد: در ایام شیوع بیماری کرونا در کنار خدمات ایثارگرانه کادر درمان و پزشکی که در خط مقدم  مبارزه با بیماری عمل کردند بخش مهم دیگری نیز در صنعت با تمام قوا در جهت تولید ملزومات بهداشتی و داروهای مهم در درمان بیماری کووید 19 بی ادعا و متعهدانه تلاش کردند که نمونه آن شرکت تماد است.

وی افزود: این شرکت با تولید ماده موثره هیدروکسی کلروکین برای تهیه داروی موثر در خط درمان بیماری کرونا و تامین نیاز دارویی کشوردر این زمینه توانسته است قریب به 9 میلیون دلار صرفه جویی ارزی برای کشور به همراه داشته است که باعث افتخار و بالندگی در استان، کشور و در جهان است .

فلاح نژاد با تاکید بر اینکه تلاش و توانمندی های متخصصان و تولید کنندگان ایرانی موجب استقلال و خودکفایی  کشور بویژه در ایام تحریم های ظالمانه می شود خاطرنشان کرد: نیروهای این شرکت همواره از گذشته  تا به حال با تولیدات جدید و نو آورانه بعنوان کارگران و تولید کنندگان نمونه استان در جشنواره های کارگر نمونه خوش درخشیده اند و اکنون نیز به عنوان بزرگترین تولید کننده مواد اولیه دارویی خاورمیانه به تولید وصادرات محصولات با کیفیت به 40 کشور جهان اقدام نموده است و این نشان از  روحیه جهادی وحس اعتماد به نفس ناشی از تعهد وتخصص مدیران و کارکنان آن است .

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز با بیان این مطلب که تلاش مضاعف برای جهش تولید و ایجاد خودکفایی در شرایط بحران و تحریم؛ نیاز اصلی کشور است ، افزود : حمایت از نیروی انسانی متخصص و متعهد که در جهت استقلال و خودکفایی کشور فعالیت می کنند گام اساسی در تحقق جهش تولید است و باید بدان توجه جدی نمود.
شایان ذکر است کارکنان و مدیران این واحد تولیدی دارویی در راستای اجرای شیفت ایثار در استان به صورت داوطلبانه اعلام آمادگی کرده اند تا درآمدهای یک روز کاری خود را در قالب بسته های معیشتی به کارگران آسیب دیده از کرونا هدیه دهند.

در پایان از خدمات مدیرعامل این شرکت از سوی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی و مسئولین سازمان بسیج کارگری استان ونیز 8 کارگر وکارمند متخصص ونمونه این واحد به مناسبت هفته کارگر با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۰۰,۵۴۰
کلیدواژه ها: فلاح نژاد,مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز,هفته کارگر,جهش تولید,تماد,داروپخش

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید