مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: جامعه کارگری از ارکان مهم تحقق شعار سال هستند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان جامعه کارگری را از ارکان مهم تحقق شعار سال عنوان کرد و گفت: با استفاده از این ظرفیت و فراهم ساختن زمینه تولید خلاقانه و با کیفیت باید در تحقق شعار سال گام برداشت.
جامعه کارگری رکن مهم تحقق جهش تولید
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان، علی آشتاب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز در جنگ اقتصادی تمام عیار با دشمنان اسلام و انقلاب هستیم، اظهارکرد: در این جنگ اقتصادی باید همه ارکان نظام و عوامل مؤثر در تحقق شعار سال کمک کنند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با تأکید بر ضرورت فراهم سازی زمینه تولید با تلاش چندبرابری برای تحقق شعار سال خاطرنشان کرد: جامعه کارگری از ارکان مهم تحقق شعار سال هستند.

 آشتاب تأکید کرد: برای تحقق جهش تولید باید با وجدان کاری مناسب، کار مضاعف خلاقانه و نوآورانه تولید خوب، کیفی و مشتری پسند داشته باشیم که با کالای خارجی رقابت داشته و به رونق اقتصادی کمک کند.

 وی با اشاره به این که تولید منجر به فروش، فروش منجر به درآمد و درآمد منجر به رفاه می شود، ادامه داد: امیدواریم جامعه هدف دست به دست هم دهند و برای رشد و شکوفایی اقتصادی کشور گام های مؤثری برداشته شود.

 آشتاب بیان کرد: انتظار می رود جامعه کارگری به مطالبات کارفرمایی توجه کنند چرا که کارگران زحمت کش و شریف ترین اقشار جامعه هستند و با درک درست از شرایط اقتصادی به وجود آمده به علت شیوع ویروس کرونا و فشارهای اقتصادی پیش روی کارگران، با کمک دولت بتوانیم از این گذر عبور کنیم.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۳۰
کد خبر : ۲۰۰,۸۴۶
کلیدواژه ها: آشتاب,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان,تولید,جامعه کارگری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید