مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تاکید کرد: عدم آشنایی به قوانین بانکی مهمترین مشکل طرح های اشتغال روستایی نیمه تمام

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل عدم آشنايی صاحبان طرح های اشتغال روستایی به قوانین بانکی را مهمترین مشکل طرح ها جهت دریافت کامل این تسهیلات عنوان کرد.
عدم آشنایی به قوانین بانکی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، دهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح‌های اشتغال روستایی با هدف بررسی انحرافات تسهیلات دریافتی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل برگزار شد.
قاسم رحیمی در این جلسه با اشاره به هدف گذاری دولت برای گشایش اشتغال در مناطق روستایی و مهاجرت معکوس به این مناطق بر انجام نظارت مستمر تا اتمام و حصول نتیجه طرح‌‌ها اشتغال‌زا تاکید کرد.
وی عنوان کرد: در جلسات کمیته فنی اشتغال‌زایی میزان اهلیت سرمایه‌گذاران جهت جلوگیری حداکثری از هدررفت منابع دولت بررسی شد و نظارت مستمر جهت جلوگیری از هر گونه انحراف این طرح ها توسط دستگاه های مربوط و بانک های عامل انجام می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل اصلی‌ترین مشکل طرح‌های نیمه تمام را افزایش چشمگیر قیمت محصولات و عدم آشنایی صاحبان آنها با قوانین بانکی عنوان کرد و گفت: پیش‌بینی‌ها لازم قانونی جهت شناسایی این طرح‌ها برای اعطای تسهیلات متمم انجام شده است‌.
وی افزود: مرحله پنجم تسهیلات اشتغال روستایی به صورت متمم به طرح های نیمه تمام اعطا می شود.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۲۰۰,۹۸۶
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل,اشتغال روستایی,گشایش اشتغال,مهاجرت معکوس

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید