مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: باید به کارگران نگاه ویژه داشته باشیم

جلسه کمیسیون کارگری استان بوشهر با حضور خورشیدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استان و پناه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در محل استانداری بوشهر برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: باید به کارگران نگاه ویژه داشته باشیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر،  جلسه کمیسیون کارگری استان به ریاست خورشیدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استان و با حضور پناه مدیر کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان و فرمانداران شهرستانهای کنگان و عسلویه و همچنین سایر دستگاههای اجرایی و نهاد ها برگزار شد.
در این جلسه که مدیران دستگاهها به صورت حضوری و فرمانداران عسلویه و کنگان از طریق ویدئو کنفرانس شرکت کردند،  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر در خصوص معوقات کارگری استان گزارشی ارائه کرد و گفت: کارفرمایان، مطالبات کارگری را در اولویتپرداخت ها قرار دهند.

پناه با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در هفته بزرگداشت کارگر اظهار کرد: لازم است مدیران با ابتکارات و نوآوری های متناسب با ایام فعلی و به شکل غیر حضوری از زحمات کارگران قدردانی کنند.
وی هدف از حضور در جلسات استانی کمیسیون کارگری، بررسی دقیق‌تر مباحث کارگری عنوان کرد و افزود: شرایط کشور از لحاظ سیاسی، اقتصادی و اجتماعی به گونه ای است که ما باید به کارگران نگاه ویژه داشته باشیم.
مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار  و رییس کمیسیون کارگری استان در جلسه کمیسیون کارگری استان بوشهر گفت: در شرایطی که در جهان به خاطر شیوع ویروس کرونا بسیاری از بخش ها و حوزه های اقتصادی تعطیل شدند، ولی روند تولید در کشور و به خصوص در استان بوشهر متوقف نشد که این امر نشان از تلاش و همت بالای کارگران و مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی دارد که با کوشش مضاعف اجازه ندادند در برآوردن نیازمندی های مردم و کشور خلل جدی ایجاد شود.

رییس کمیسیون کارگری استان بوشهر افزود: در محیط های صنعتی استان به خصوص در منطقه اقتصادی انرژی پارس با وجود عدم تغییر شیفت؛ کارگران با تحمل مشقت دوری از خانواده توانستند چراغ تولید را روشن نگه دارند و از این حیث کشور مدیون و قدردان این عزیزان است.
 همچنین فرمانداران کنگان و عسلویه در خصوص مطالبات کارگری حوزه مربوطه گزارشاتی ارائه کردند.۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۳۴
کد خبر : ۲۰۱,۱۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید