معاون برنامه ریزی منابع انسانی و سیاست گذاری اشتغال وزارت کار : 110هزار تعداد اشتغال در شهرهای کل کشور ،2760 تعداد اشتغال در شهر تهران ایجاد شده است

معاون برنامه ریزی منابع انسانی وسیاستگذاری اشتغال وزارت کارگفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 2760 تعداد اشتغال در شهر تهران ایجاد شده است.
دکتر جواد فرشباف ماهریان درگفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری مهر تعداد طرح های معرفی شده به بانک را توسط بنگاه های کوچک وزود بازده در شهر تهران 4437 طرح اعلام کرد و اظهار داشت : مبلغ تسهیلات پیش بینی شده توسط بنگاه های کوچک وزود بازده در شهر تهران 3 هزار و 524 میلیارد ریال است.
وی تعداد طرح های ارسالی تایید شده از سوی بانکهای کشور را 1557 طرح ذکر کرد وافزود: 123 طرح از سوی بانک ها در شهر تهران تایید نشده است.
معاون برنامه ریزی منابع انسانی و سیاستگذاری اشتغال وزارت کار گفت :26 هزار و 913 تعداد اشتغال درشهر تهران پیش بینی می شود .
وی در ادامه مجموعه اعتبارت بانکی را طی سال های 84 و85 ، 19 هزار و 800 میلیارد ریال عنوان کرد واظهار داشت : از ابتدای سال جاری در شهر تهران قرار داد 845 طرح منعقد شده است.مبلغ قرار دادهای منعقد شده در شهر تهران تا کنون 511 میلیارد ریال است.
دکتر فرشباف در ادامه با بیان این مطلب که مبلغ 412 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان از ابتدای سال جاری تا کنون پرداخت شده ، اظهارداشت: 551 طرح از ابتدای سال جاری تا کنون در شهر تهران به بهره برداری رسیده است.
معاون برنامه ریزی منابع انسانی و سیاستگذاری اشتغال وزارت کار افزود: 2760 تعداد اشتغال توسط طرح های به بهره برداری رسیده بنگاه های کوچک در شهر تهران ایجاد شده است.
وی در ادامه میزان اشتغال پیش بینی شده را در استان اصفهان 52 هزار و 552 مورد ذکرکرد وافزود: تعداد قرار دادهای منعقد شده با بانک های کشورتوسط بنگاه های کوچک ومتوسط در استان اصفهان 1601 طرح می باشد.
معاون سیاستگذاری اشتغال وزارت کار وامور اجتماعی در ادامه تعداد طرح های معرفی شده را به بانک در استان کرمان 1851 طرح اعلام کرد وافزود: در استان کرمان 17556 تعداد اشتغال در سال جاری پیش بینی می شود.
وی در ادامه با بیان این مطلب که در استان گلستان 194 تعداد اشتغال در طرح های به بهره برداری رسیده ایجاد شده است، گفت: 7 هزار و211 طرح در استان گلستان به بانک ها ارائه شده است که پیش بینی می شود که 15 هزار اشتغال در این شهرستان ایجاد شود.
دکتر فرشباف در ادامه میزان اشتغال پیش بینی شده را در کل شهرهای کشور 110 هزار تعداد اشتغال عنوان کرد وافزود: از ابتدای سال جاری تا کنون 18 هزارو 508 تعداد اشتغال در کل شهرهای کشور توسط بنگاه های کوچک وزود بازده ایجاد شده است.
۳۰ اَمرداد ۱۳۸۵ ۰۹:۳۶
کد خبر : ۲۰,۱۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید