گردهمایی ائمه جماعات واحدهای تولیدی و صنعتی استان در تبریز برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان کار و آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی، گردهمایی ائمه جماعات واحدهای تولیدی و صنعتی استان و مسئولین ستادهای اقامه نماز کارخانجات استان امسال در تبریز برگزار می گردد.
حجت الاسلام و المسلمین ذاکر مسئول امور فرهنگی سازمان کار و آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی دراین رابطه گفت : هم اکنون تعداد 128 ستاد اقامه نماز در سطح استان وجود دارد که این گردهمایی با هدف تبیین ارزش و منزلت و جایگاه نماز در اسلام و اقامه نماز در واحدهای کارگری و تاثیرات آن در بالا بردن راندمان تولید و بهره وری برگزار خواهد شد.
وی برگزاری این گردهمایی را در اجرای سیاست ها و برنامه های دفتر امور فرهنگی وزارت کار و امور اجتماعی و در قالب برنامه های راهبردی سه جانبه گرایی برای تحقق یافتن سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی در خصوص توسعه فرهنگ نماز در سطح واحدهای تولیدی و صنعتی دانست و افزود : در سنوات قبل شاهد همکاری صمیمانه تشکلات کارگری و کارآفرینی و شوراهای اسلامی کار و انجمن های اسلامی کارخانجات بودیم. امسال نیز امیدواریم این گردهمایی باشکوه و عظمت بیشتر از سال های قبل برگزار گردد.
وی از مسئولین ستاد اقامه نماز استان و تشکل های صنفی کارگری و کارآفرینی استان دعوت به عمل آورد و همکاری های صمیمانه ایشان را خواستار شد .
۳۰ اَمرداد ۱۳۸۵ ۰۹:۱۲
کد خبر : ۲۰,۱۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید