مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: عزت و امنیت ایران مرهون خون شهیدان است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بر لزوم تکریم خانواده های شهیدان تاکید کرد و امنیت، آرامش، عزت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون خون شهیدان و فداکاری ایثارگران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی دانست.
عزت و امنیت ایران

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین در حاشیه دیدار با خانواده های معزز شهدای کارگر اظهار کرد: خانواده های معظم شهیدان و ایثارگران از سرمایه های ارزشمند نظام و انقلاب محسوب می شوند. اگر امروز در کشور امنیت و آرامش داریم و در دنیا به اقتدار ایران باور دارند و چشم طمع به این سرزمین ندارند، به دلیل رشادت‌ها و شهادت‌هاست.
غمگین تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدا و ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم آنان، ایران اسلامی از عزت و اقتداری بی بدیل درمنطقه برخوردار است، به همین دلیل تمامی مردم و مسوولان موظف اند قدردان خون پاک شهدا باشند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، امنیت، آرامش، عزت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون خون شهیدان و فداکاری ایثارگران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی دانست و خواستار تبیین این نقش و جایگاه در جامعه شد.
وی تکریم و دیدار با خانواده شهیدان را از مهمترین راهکارهای تقویت فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست و گفت: دیدار با خانواده معزز شهیدان و ایثارگران و گفت و گو با این عزیزان به ویژه مادران و همسران صبور و فداکارشان موجب تقویت روحیه جهادی و نهادینه شدن این فرهنگ شایسته در جامعه می شود.
گفتنی است: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با همراهی اعضای کمیته بزرگداشت هفته کارگر و فرمانده بسیج کارگری صبح روز شنبه ۱۳ اردیبهشت با خانواده های معزز شهیدان کارگر شرکت فولاد خوزستان شهید "عبدالرحیم بهمنی" و شهید "حمد بدوی" دیدار و گفت و گو کرد.۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۲۰۱,۳۸۲
کلیدواژه ها: ارسلان غمگین,مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان,شهیدان,شهیدعبدالرحیم بهمنی,شهیدحمد بدوی,هفته کارگر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید