معاون برنامه ریزی منابع انسانی و سیاست گذاری اشتغال : 18 هزار و 508 شغل جدید توسط بنگاه‌های کوچک ایجاد شد

معاون برنامه ریزی منابع انسانی وسیاستگذاری اشتغال وزارت کار و امور اجتماعی گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون 18 هزار و 508 شغل جدید توسط بنگاه های کوچک و زود بازده ایجاد شده است.
دکتر جواد فرشباف ماهریان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی"مهر" تعداد طرح های معرفی شده بنگاه های کوچک به بانک را از ابتدای سال جاری تاکنون 215 هزار و869 طرح اعلام کرد وگفت: از این تعداد طرح های ارائه شده به بانک، 736 هزار و 471 تعداد اشتغال توسط بنگاه های کوچک پیش بینی شده است.
معاون برنامه ریزی منابع انسانی وسیاستگذاری اشتغال در ادامه مبلغ تسهیلات پیش بینی شده توسط بنگاه های کوچک وزود بازده را 108 هزار و841 میلیارد ریال اعلام کرد وافزود: از ابتدای سال جاری تا کنون 99 هزار و 789 طرح از سوی بانک تائید شده است.
دکتر فرشباف ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت : از ابتدای سال جاری تاکنون بانک ها قرار داد 424 هزار و27 طرح را با بنگاه های کوچک منعقد کرده اند.
وی در ادامه مبلغ قرار داد منعقد شده با بانک ها را 14 هزار و230 میلیارد ریال ذکر کرد وگفت: مبلغ تسهیلات پرداخت شده به متقاضیان از ابتدای سال جاری تا کنون 8 هزار و763 میلیارد ریال است.
معاون برنامه ریزی منابع انسانی و سیاستگذاری اشتغال وزارت کار در خصوص اشتغال پیش بینی شده در قرار دادهای منعقد شده گفت: 11 هزار و57 تعداد اشتغال در قرار دادهای منعقد شده پیش بینی می شود.
دکتر فرشباف در ادامه افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون 7 هزارو 560 طرح توسط بنگاه های کوچک وزود بازده به بهره برداری رسیده است.
۲۸ اَمرداد ۱۳۸۵ ۱۰:۴۲
کد خبر : ۲۰,۱۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید