مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: شناسایی ۶۷۹ طرح توسط کارگران نخبه و مبتکر گیلانی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از شناسایی طرح های کارگران نخبه و مبتکر گیلان در سال ۹۸ خبر داد و گفت: سال گذشته تعداد ۵۰ کارگاه آموزشی در استان برگزار شده که ۶۷۹ طرح توسط کارگران نخبه و مبتکر گیلانی دریافت و معرفی شد.
شناسایی کارگران نخبه و مبتکر

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گیلان، عباس علیزاده در حاشیه نشست با جامعه کار و تولید، گفت: با توجه به تکریم جامعه کارگری باید همه مدیران در خدمت این قشر زحمتکش باشیم و با تلاش و همدلی بین کارفرمایان و کارگران وحدت بیش از پیش را رقم بزنیم.

وی با اشاره به وفاداری کارگران و کارفرمایان به انقلاب اسلامی، افزود: با توجه به نقش اساسی کارگران در انقلاب اسلامی و همچنین به تعبیر مقام معظم رهبری که این قشر را وفادار ترین اقشار جامعه به انقلاب دانستند، وظیفه همگانی را نسبت به این قشر زحمتکش بیشتر خواهد کرد.

علیزاده در ادامه از شناسایی طرح های کارگران نخبه و مبتکر گیلان در سال ۹۸ خبر داد و افزود: سال گذشته تعداد ۵۰ کارگاه آموزشی در استان برگزار شده که ۶۷۹ طرح توسط کارگران نخبه و مبتکر گیلانی دریافت و معرفی شد.
وی از شناسایی و معرفی 7300 نفر از کارگران آسیب دیده ناشی از بیماری کرونا که مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری نشده و مشاغل آنها جزو 10 رسته شغلی اعلام شده نبود، برای دریافت بسته های کمک معیشتی به ستادرزمایش مردمی مواسات، همدلی و کمک مومنانه در استان گیلان خبر داد.


۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۰۱,۵۳۰
کلیدواژه ها: کار,گیلان,مدیرکل,عباس,علیزاده,تولید

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید