اجرای اصل ‪ ۴۴‬همدلی برای اشتغالزایی در جامعه است

رییس اداره کار و امور اجتماعی شهرستان دلیجان گفت: اجرای اصل 44 قانون اساسی باعث ایجاد یک همدلی ملی برای اشتغالزایی در جامعه خواهد بود.
حسن منصوری درگفت و گو با ایرنا افزود: مهمترین دغدغه دولت جدید فراهم نمودن زمینه‌های ‌اشتغال و رفع بیکاری به عنوان یک معضل در جامعه است که با پیاده شدن سیاست‌های اصل 44 این امر به خوبی محقق خواهد شد.
وی‌ اضافه ‌کرد: شرایط اشتغال در جامعه نیاز به یک شوک داشت که ابلاغیه مقام معظم رهبری درباره اجرای این اصل، روح جدیدی به اقتصاد کشور بخشید.
منصوری گفت: هفت درصد منابع جهان در اختیار ایران بوده اما نرخ بهره‌وری منفی یک درصد است که با واگذاری سهام بنگاه های دولتی به بخش خصوصی در آینده نزدیک شاهد افزایش نرخ بهره‌وری در جامعه خواهیم بود.
وی وظیفه دستگاه های دولتی را فراهم نمودن شرایط اجرای این اصل خواند و افزود: وزارت کار وامور اجتماعی به عنوان متولی امر اشتغال در جامعه در پی مساعد کردن سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است.
رییس اداره کار و امور اجتماعی شهرستان دلیجان ‌خاطر نشان کرد: هموار کردن راه ایجاد اشتغال با واگذاری سهام دولت به بخش خصوصی امکان‌پذیر است و اگر تا پایان سال جاری موفق به آغاز کار خصوصی سازی شویم ، نتایج آن در سال 86 ملموس خواهد بود.
۲۴ اَمرداد ۱۳۸۵ ۰۹:۱۸
کد خبر : ۲۰,۱۷۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید