با عقد تفاهم‌نامه با دستگاه ها برای بیش از هزار نفر در استان سمنان شغل‌ ایجاد می‌شود

رییس سازمان کار و فنی حرفه‌ای استان سمنان گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه با دستگاه های مختلف برای بیش از یک هزار نفر در این استان شغل و فرصت آموزشی ایجاد می‌شود.
علی ایمانی در جلسه سرمایه‌گذاری این استان اعلام کرد: بر اساس تفاهم‌نامه با کمیته امداد امام خمینی این‌استان برای 180 نفر از افراد کم درآمد و نیازمند و تفاهم‌نامه با بنیاد شهید برای 166نفر اشتغال ایجاد می‌شود.
وی گفت: در قالب تفاهم‌نامه وزارت کار و امور اجتماعی با بنیاد شهید و امور ایثارگران در کشور 20 هزار نفر تحت‌پوشش قرار می‌گیرند و در این رابطه 14 میلیارد و 940میلیون ریال تسهیلات به استان سمنان اختصاص یافته است.
ایمانی گفت: بر اساس تفاهم‌نامه این وزارتخانه و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای 666 نفر در استان سمنان با حجم تسهیلاتی معادل 100میلیارد ریال تحت پوشش قرار می‌گیرند.
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان نیز در این جلسه از معرفی 310 طرح اشتغالزا به بانک کشاورزی این استان در ماه های اردیبهشت و خرداد امسال خبر داد.
محسن جاویدان گفت: این طرحها که از سوی سازمانهای مختلف این استان معرفی شده‌اند به 70 میلیارد ریال تسهیلات نیاز دارند.
رییس سازمان‌مدیریت و برنامه‌ریزی استان ‌سمنان گفت: این طرحها با استفاده از اعتبارات فنی اعتباری قانون بودجه سال 84 به بانک عامل معرفی شده‌اند.
۲۱ اَمرداد ۱۳۸۵ ۰۹:۵۲
کد خبر : ۲۰,۱۸۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید