بسیجیان در 180 رشته فنی و حرفه ای آموزش می بینند

معاون اشتغال و امور اجتماعی سازمان کار و آموزش فنی و حرفه ای استان تهران گفت : بر اساس توافقنامه همکاری میان سازمان بسیج سازندگی و وزارت کار و امور اجتماعی زمینه آموزش رایگان در 180 رشته برای بسیجیان فراهم شده است.
مهندس محسن افشار در حاشیه همایش و کارگاه آموزشی بسیج سازندگی ناحیه مقاومت شهید بهشتی در گفت و گو با جوان با اشاره به امضای این توافقنامه در اواخر سال گذشته ،افزود : اجرای مفاد این طرح در سه محور اعطای مجوز تاسیس دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی خصوصی ، پرداخت تسهیلات بانکی تا سقف یک میلیارد تومان به متقاضیان تاسیس یا توسعه بنگاه های کوچک و متوسط اقتصادی زودبازده و معرفی بسیجیان واجدالشرایط به واحدهای صنعتی و تولیدی از طریق بسیج سازندگی آغاز شده است.
همچنین رییس سازمان بسیج سازندگی منطقه مقاومت تهران بزرگ نیز در گفت و گو با جوان با اشاره به اجرای طرح جهادی در سطح تهران گفت : طرح جهادی 137 از سوی شهرداری تهران و با مشارکت بسیجیان در 7 منطقه شهرداری شامل مناطق 4، 9،10،16،17 ،19و20 به اجرا گذاشته شده و در سایر مناطق نیز اجرا خواهد شد .
وی زیباسازی ،‌ رنگ آمیزی ،‌بهسازی فضای سبز شهری ،‌ آموزش شهروندان برای بهره مندی بیشتر از خدمات شهری و انجام فعالیت فرهنگی و آموزشی را از اهداف این طرح برشمرد و تصریح کرد : تا کنون 10 هزار نفر روز بسیجی در 7 منطقه با مناطق شهرداری تهران در عرصه های مختلف همکاری داشته اند.
همایش و کارگاه آموزشی بسیج سازندگی ناحیه مقاومت شهید بهشتی روز گذشته با حضور سردار شعاعی فرمانده ناحیه ، دکتر تیزمغز رییس سازمان کار و آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ، سردار احمدی جانشین دبیر هماهنگی تفاهم نامه وزارت کار و ... با هدف آموزش و تعامل با مسئولان دستگاه های همکار با بسیج سازندگی در اندیشه سرای گلبرگ برگزار شد .
۱۸ اَمرداد ۱۳۸۵ ۰۹:۲۱
کد خبر : ۲۰,۱۹۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید