مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: سهم اشتغال در حوزه تولید در استان یزد 43 درصد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد سهم اشتغال در حوزه خدمات در استان یزد را 2/49 درصد برشمرد و افزود: سهم اشتغال در حوزه تولید در استان یزد 43 درصد است و بیشترین کسب و کارهایی که دچار مشکل شده اند حوزه خدمات است.
سهم تولید استان یزد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، از اساتید دانشگاهی و مشاورین علمی که در حوزه های مختلف با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همکاری می کنند  با حضور محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تقدیر به عمل آمد.

ریاحی با اشاره به این که سال جاری با مباحث ویروس کرونا آغاز شد، بیان کرد: علی رغم پیشرفت های علمی، بشر در مهار ویروس کوچک کرونا دچار مشکل شده است. کرونا باعث شد به قدرت لایزال الهی بیشتر پی ببریم.

وی گفت: در گذشته اغلب کسب و کارها، ادامه تحصیل و ... در محیط بسته شکل می گرفت، ولی ویروس کرونا بشر را به این فکر انداخت که چطور می شود کسب و کارها را با زیرساخت های اینترنتی، مشاغل خانگی و ... دگرگون کرد و از ظرفیت و راهکار های شیوه های جدید استفاده کرد.

ریاحی تاکید کرد: در گذشته دانش آموزان و یا دانشجویانی که از طریق آموزش از راه دور و یا دانشگاه های مجازی تحصیل می کردند عده ای از افراد جامعه به این شیوه آموزشی خرده می گرفت ولی امروزه متوجه شدیم که ابزارهای موثر آموزشی مورد غفلت قرار گرفته است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه در سال گذشته 18 طرح پژوهشی به دبیرخانه این اداره ارسال شد گفت: 11 طرح توسط کمیته استانی مورد تایید قرار گرفت و مابقی طرح ها در دست بررسی است.

وی ادامه داد: 3 پایان نامه در مقطع دکتری و ارشد تایید کمیته استانی  شده و به شورای پژوهشی موسسه کار و تامین اجتماعی کشور جهت بررسی ارسال شده است.

ریاحی در پایان گفت: 4 عنوان کتاب در سال گذشته در کمیته استانی مطرح و تایید شدند و در حال بررسی در شورای پژوهشی موسسه است.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از اساتید و مشاورین علمی که با این اداره کل در سال گذشته در بحث آموزش و پژوهش همکاری نموده اند با اهداء لوح تقدیر شد.اساتید

اساتید
اساتید
اساتید
اساتید
اساتید
اساتید
رسانه جدید

 

 
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳
کد خبر : ۲۰۲,۰۰۲
کلیدواژه ها: هفته معلم, ریاحی, پژوهش, اداره کل، تعاون کار و رفاه اجتماعی, یزد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید