مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: خودجوش بودن مردم در تولید ماسک نشان از روحیه جهادی دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در بازدید از کارگاه تولید ماسک عنوان کرد: خودجوش بودن و انقلابی بودن مردم در تولید ماسک و دیگر مایحتاج ضروری جامعه به معنای داشتن روحیه جهادی و استقلال طلبی مردم است.
کار جهای تولید ماسک
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان قم، مصطفی کاویانی در بازدید از این کارگاه با بیان نقش بی بدیل پاسداران و بسجیانو مشارکت، همکاری و همراهی آنان در شرایط سخت افزود: پاسداران و بسیجیان انقلابی همیشه در صحنه همواره در مراحل مختلف و شرایط سخت ، با مشارکت و جدیت خود در مرتفع نمودن مشکلات و کاستی ها ، تعهد و علاقهء  خود را نسبت به نظام و همنوعان خود نشان داده اند.

وی فعالیت این کارگاه را که به صورت خود جوش با حضور و همراهی جمعی از بسیجیان راه اندازی شده است را نشان از شجاعت و عشق به همنوعان در تامین سلامت و بهداشت مردم دانست و با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته خاطر نشان کرد: این حرکتهای انقلابی بسیار ارزشمند و موجب دلگرمی مدافعان سلامت در عرصه درمان است که می‌توان این همکاری و همدلی را یک حرکت حماسی نامید.

 یادآوری می شود، کارگاه تولید ماسک ناون با حضور بسیجیان داوطلب ایجاد شده و روزانه توان تولید تعداد 6000 عدد ماسک N95 را دارد.


۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۵۷
کد خبر : ۲۰۲,۱۸۸
کلیدواژه ها: بازدید,مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی,استان قم, کارگاه,تولید, ماسک,N95,ناون

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید