۱۰‬میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل مجموعه ورزشی کارگران ایلام نیاز است

رییس سازمان کار و امور اجتماعی استان ایلام گفت: بیش از 10میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل مجموعه ورزشی کارگران ایلام نیاز است.
محمدجواد محمدی در اولین نشست هیات امنای مجموعه ورزشی کارگران ایلام افزود: تاکنون برای خرید زمین، ایجاد زمین چمن، پیست دو میدانی و سالن بسکتبال این مجموعه 6 میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارهای ملی و وزارت کار و امور اجتماعی هزینه شده است.
وی ادامه داد:سال گذشته نیز در سفر هیات دولت به استان ایلام 2 میلیارد ریال برای ادامه ساخت این مجموعه اختصاص یافته که تاکنون مبلغ 700 میلیون ریال آن جذب شده است.
رییس سازمان کار و امور اجتماعی استان ایلام ساخت ساختمان اداری، سرایداری، خوابگاه، سرویس غذاخوری، رختکن، سکوی تماشاچیان، استخر و سونا را از مهمترین نیازمندیهای این مجموعه ورزشی عنوان کرد.
نایب رییس هیات امنای مجموعه ورزشی کارگران ایلام توضیح داد: امسال تاکنون 50 میلیون ریال درآمد از محل اجاره سالن بسکتبال و زمین چمن این مجموعه ورزشی کسب شده که 20 میلیون ریال آن برای نگهداری و اداره مجموعه ورزشی کارگران ایلام هزینه شده است.
معاون سیاسی استانداری ایلام و رییس هیات امنای این مجموعه ورزشی نیز گفت: باتوجه به نقش مهم ورزش در سلامت جامعه، ایجاد و توسعه فضاهای ورزشی در استان ایلام ضرورت دارد.
حجت‌الاسلام سعید هاشمی با بیان اینکه ورزش در جوامع امروزی به عنوان سالمترین تفریح شناخته شده است، اظهار داشت: علاوه بر این پرداختن به ورزش بهترین گزینه در غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان نیز محسوب می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: ایجاد ورزشگاه‌های اختصاصی کارگری در تقویت قوای جسمی کارگران موثر است.
ساخت مجموعه ورزشی کارگران ایلام از سال 1373در زمینی به گستره 10 هکتار در غرب شهر ایلام آغاز شده و تاکنون مرحله نخست احداث آن که شامل احداث سالن چندمنظوره، دیوار کشی پیرامون مجموعه، زمین چمن و پیست دو و میدانی است، به پایان رسیده است.
۱۵ اَمرداد ۱۳۸۵ ۱۰:۲۵
کد خبر : ۲۰,۲۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید