امهال اقساط مشتریان صندوق کارآفرینی امید جهت حمایت از کسب و کارها در اردبیل

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: در راستای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده با توجه به رکود بازار دریافت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید تا سه ماه امهال شد.
امهال تسهیلات صندوق کارآفرینی امید اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون, کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل با موضوع بررسی اقدامات دستگاه های تابعه برگزار شد.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور و بدنبال آن کمبود ماسک و سایر اقلام بهداشتی و نیاز شدید جامعه به این تجهیزات طی مذاکراتی که با مجریان کارگاه های تولید پوشاک که با تسهیلات حمایتی صندوق کارآفرینی امید کسب و کار خود را راه اندازی نموده بودند چندین کارگاه حمایت شده در شهرستان های استان با همکاری و حرکت جهادی نسبت به تولید ماسک، لباس بیمارستانی و سایر تجهیزات بهداشتی اقدام کرده و ضمن توزیع محصولات خود به بیمارستان های استان و عموم مردم سهم بسزایی در کمک به همنوعان خود در شرایط بحرانی ایفا کردند.

شاهنده خاطرنشان کرد: صندوق استان اردبیل در راستای مسئولیت اجتماعی اجرای مصوبات شورای هماهنگی بانکها و ستاد مبارزه با ویروس کرونا در استان نسبت به حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان در زمینه تولید تجهیزات بهداشتی با اعطای تسهیلات قرض الحسنه اقدام می کند.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و تعطیلی چند هفته ای کسب و کارها که عده ای از هموطنان دچار مشکل اقتصادی و رکود در کسب و کار شده اند این صندوق اقساط ماه های اسفند، فروردین و اردیبهشت سال جاری را امهال نموده و وام گیرندگان صندوق کارآفرینی امید بعد از پایان اقساط نسبت به پرداخت اقساط ماههای مذکور اقدام می کنند .

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |
کد خبر : ۲۰۲,۳۳۴
کلیدواژه ها: امهال تسهیلات, صندوق کارآفرینی امید, اردبیل, کرونا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید