تشکیل شورای همکاری نهادهای انقلابی حمایتی با دولت در یاسوج

نخستین شورای استانی همکاری نهاد های انقلابی حمایتی، عمومی و سازمان های مردم نهاد با دولت به ریاست استاندار کهگیلویه وبویراحمد و با دبیری اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی در سالن دولت تشکیل شد.
شورای همکاری نهادهای انقلابی

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، نخستین  شورای استانی همکاری نهادهای انقلابی حمایتی ،عمومی و سازمان های مردم نهاد با دولت به ریاست استاندار کهگیلویه و بویراحمد و با دبیری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد.

پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد هدف از تشکیل این شورا را حمایت از گروه های نیازمند و مساعدت بویژه در شرایط فعلی شیوع انتشار ویروس کرونا و بررسی پیامدهای اقتصادی و اجتماعی آن در جامعه  عنوان کرد و گفـت: خوشبختانه ترکیب شورا به گونه ای است که با هم افزایی و اتخاذ هماهنگی های لازم می توان با برنامه ریزی های منظم از اقشار آسیب پذیر حمایت کرد.

پروانه نیک مرام افزود:‌ رفع هم پوشانی در  کمک به مردم و هم افزایی نهادی های عضو در خدمت رسانی به آسیب دیدگان از  مهم ترین اهداف این شورا است.

وی تصریح کرد: از آنجایی که تعدادی از کارگران  مشمول بیمه بیکاری نشده اند باید زمینه  و بستر  کمک های  معیشتی مناسب به این عزیزان فراهم شود که با پاسخ مثبت استاندار مبنی بر اعطاء کمک های معیشتی  به این عزیزان در آینده نزدیک روبرو شد.

در این جلسه کمیته امداد امام خمینی (ره)،هلال احمر ،بهزیستی  ،سپاه فتح ،موسسه خیریه و سازمان های مردم نهاد  آمار های رضایت بخشی از  کمک های معیشتی به مردم استان  ارائه کردند. 

شورای استانی همکاری نهاد های انقلابی حمایتی ،عمومی وسازمان های مردم نهاد با دولت،  با ترکیب  استانداربعنوان رئیس شورا  ،مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی بعنوان دبیر شورا  ،فرمانده سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ،مدیرکل بهزیستی ،مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)،سرپرست بسیج مستضعفان ،نماینده آستان قدس رضوی ،سرپرست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره)،رئیس جمعیت هلال احمر ،رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و نمایندگان موسسات مردمی وخیریه های موثر وفراگیر در استان با تصویب شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی به منظور ساماندهی تسهیلات حمایتی برای اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا از امروز در استان آغاز بکار کرد .

 


۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۵۵
روابط عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد |
کد خبر : ۲۰۲,۳۹۶
کلیدواژه ها: نیک مرام,شورای,نهادهای انقلابی,یاسوج

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید