در جلسه امروز کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری تصویب شد ، اختصاص اعتبار به 803 طرح اشتغالزا در چهار محال و بختیاری

در جلسه صبح امروز کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان چهار محال و بختیاری، 70 میلیارد ریال اعتبار برای 803 طرح اشتغالزا اختصاص یافت.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، پرویز سلطانی، رییس سازمان کار و آموزش فنی و حرفه ای استان چهار محال و بختیاری و دبیر کارگروه اشتغال این استان به خبرنگاران گفت: 17 طرح از مجموع 803 طرح تصویبی از محل اعتبارات بندهای «ذ» و «ژ» تبصره 2 قانون بودجه 84 به میزان سه میلیارد ریال و 113 میلیون ریال تسهیلات می‌گیرد.
وی افزود: به 786 طرح هم از محل اعتبارات بنگاه‌های اقتصادی زودبازده و کارآفرین، 67 میلیارد و 120 میلیون ریال تسهیلات اختصاص یافت که پیش‌بینی می‌شود با اجرای این مصوبات، زمینه اشتغال 506 نفر در چهار محال و بختیاری ایجاد شود.
دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان چهار محال و بختیاری افزود: از ابتدای تشکیل جلسات کارگروه اشتغال این استان تاکنون از محل اعتبارات بندهای «ذ» و «ژ» برنامه بودجه و بنگاه‌های کوچک اقتصادی زودبازده تاکنون 2370 طرح به تصویب کارگروه رسیده که برای اجرای این طرح‌ها، 671 میلیارد و 293 میلیون ریال تسهیلات در نظر گرفته شده است.
سلطانی با اشاره به پیش‌بینی 4 هزار و 675 شغل در استان چهار محال و بختیاری خاطرنشان کرد: از مجموع تسهیلات اختصاص یافته به استان چهار محال و بختیاری تاکنون 2/16 درصد آن به تصویب در کارگروه اشتغال این استان جذب شده که 2/8 درصد با اشتغال 3072 نفر به مرحله عقد قرارداد رسیده است.
مدیرکل کار و امور اجتماعی وضعیت جذب اعتبارات اشتغالزایی در استان را خوب توصیف کرد.
۱۱ اَمرداد ۱۳۸۵ ۱۹:۴۵
کد خبر : ۲۰,۲۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید