به صندوق مهر امام رضا(ع) چهارمحال و بختیاری 6 میلیارد تومان برای ارائه وام‌های خوداشتغالی اختصاص یافت

با توجه به مصوبات انجام شده به زوج‌های جوانی که تاریخ ثبت ازدواج‌شان 24 تیرماه 85 است می‌توانند برای دریافت وام 10 میلیون ریالی به شعبه های صندوق مهر امام رضا (ع) در استان چهارمحال و بختیاری مراجعه کنند.
به گزارش ایسنا مصیبی مدیرعامل صندوق مهر امام رضا(ع) شعبه چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: میزان 6 میلیارد تومان تسهیلات برای ارائه وام خود اشتغالی به استان چهارمحال و بختیاری اختصاص یافته است که از این میزان مبلغ 3 میلیارد و 230 میلیون تومان برای ثبت نام شدگان سال‌های 83 و 84 در نظر گرفته شده است.
وی افزود: مبلغ 2 میلیارد و 718 میلیون تومان تفاهم نامه با سازمان‌های بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد شهید، نیروی مقاومت بسیج، سازمان فنی و حرفه‌ای و دانشگاه علمی‌ ـ کاربردی استان چهار محال و بختیاری برای تخصیص وام اشتغالزایی به افراد تحت پوشش این سازمان‌ها در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل صندوق مهر امام رضا(ع) شعبه چهارمحال و بختیاری در خصوص ارائه تسهیلات این صندوق گفت: تسهیلات ارائه شده در سه بخش کسب و کار ، خانگی و در بخش تسهیلات خویش فرمایی حداکثر 100 میلیون ریال برای کارهای خدماتی و تولیدی و در بخش وام‌های پرداختی به کارفرمایان حداکثر تا سقف 500 میلیون ریال با شرط ایجاد 10 نفر اشتغال قابل پرداخت با سود 4درصد و مدت بازپرداخت تسهیلات 54 و حداکثر 66 ماه هستند.
وی گفت: تعداد 60 هزار نفر ثبت نام کننده از طریق اینترنت از سنوات گذشته برای پرداخت تسهیلات در نوبت هستند که هم اکنون موافقت‌نامه تعداد یک هزار و 511 نفر از دفتر مرکزی تهران به شعبه چهارمحال و بختیاری ارسال شده است.
۱۱ اَمرداد ۱۳۸۵ ۱۹:۴۱
کد خبر : ۲۰,۲۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید