مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: نقش و جایگاه تشکلهای کارگری موجب آرامش، افزایش بهره وری و امنیت شغلی کارگران خواهد شد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، در نشست هم اندیشی با اعضای دبیرخانه تشکلات کارگری استان گفت: نقش و جایگاه تشکلهای کارگری در استان موجب آرامش ، افزایش بهره وری و امنیت شغلی کارگران خواهد شد.
نقش و جایگاه تشکلهای کارگری
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، محمد سنجری در این جلسه طی سخنانی گفت: یکی از مسائل مهم و اولویت اول ما در شرایط شیوع ویروس کرونا در واحدهای تولیدی حفظ سلامت نیروی کار بود که از همان روزهای اول بحث بازرسی و نظارت بر پروتکل های بهداشتی را با جدیت دنبال کردیم و معتقد بودیم توجه به تولید و تهیه اقلام اساسی مردم در شرایط حساس باعث آرامش روحی و روانی مردم در جامعه خواهد شد.
وی در ادامه تاکید کرد: بحث توجه به معیشت کارگران را پیگیری کردیم که با افتتاح مرکز نیکوکاری کارگران تلاش شد این یک مرکز قوی در امر تسهیلات، تامین نیازها، آموزش و... برای کارگران و خانواده آنها باشد.
سنجری گفت: در این مجموعه تمام توان و تلاش خود را گذاشته ایم و مشکلات واحدهای تولیدی در بخش های مختلف و همچنین بحث معیشت کارگران و دغدغه های آنها را با جدیت و حساسیت خاصی رصد و پیگییری می کنیم و تمام سعی و تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا شاهد تعدیل نیرو نباشیم.
سنجری تصریح کرد: در شرایط حاضر نقش تشکلهای کارگری استان در حفظ آرامش و افزایش بهره وری بسیار مهم و تاثیر گذار است به همین دلیل نگاه همه ما باید به امنیت شغلی کارگران و به موازات آن امنیت اقتصادی او باشد.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در پایان خاطرنشان کرد: همفکری،هم افزایی و تعامل سازنده می تواند نتایج بسیار خوبی را در این برهه زمانی در بر داشته باشد.دبیرخانه تشکلات کارگری استان ظرفیت بسیار خوبی دارد و برای تصمیم گیری های خاص و ویژه در این شرایط باید به فکر امنیت و آرامش بوده و در عین حال نیز مطالبه گری هم داشته باشیم.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۱
کد خبر : ۲۰۲,۴۹۸
کلیدواژه ها: تشکلات کارگری,خراسان رضوی,امنیت شغلی,کارگران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید