مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی بوشهر: خودکفایی در تولید علاوه بر ایجاد اشتغال های خرد به پیشگیری از آسیب های اجتماعی منجر می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در بازدید از کارگاه تولید ماسک عنوان کرد: خودکفایی در تولید علاوه بر ایجاد اشتغال های خرد به پیشگیری از آسیب های اجتماعی منجر می شود.
خودکفایی در تولید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، حمیدرضا پناه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در این بازدید با اشاره به همکاری و همدلی ایجاد شده بین اقشار مختلف مردم در مقابله با ویروس کرونا گفت : خودکفایی در تولید علاوه بر ایجاد اشتغال های خرد به پیشگیری از آسیب های اجتماعی منجر می شود.

وی فعالیت این کارگاه را که به صورت خود جوش با حضور و همراهی جمعی از بسیجیان و همکاران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان راه اندازی شده است را نشان از شجاعت و عشق به همنوعان در تامین سلامت و بهداشت مردم دانست و با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته خاطرنشان کرد: این کارگاه به تولید ماسک ، گان بهداشتی و شیلد  با کیفیت فعالیت می کند.

تا کنون تعداد 2000 عدد گان، 2040 عدد شیلد و 60 هزار عدد ماسک را تولید کرده و در بین بیمارستانهای معین کرونایی و  اقشار مختلف جامعه توزیع شده است.

 

بازدید از کارگاه تولید ماسک بوشهر
بازدید مدیر کل بوشهر از کارگاه ماسک

 

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵
کد خبر : ۲۰۲,۶۱۰
کلیدواژه ها: ماسک, تولید, کارگاه, بازدید,خودکفایی,بوشهر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید