نظارت بر واحدهای کارآموزی در غرب استان تهران تشدید می‌شود

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای غرب ‌استان تهران گفت:برای ارایه خدمات بیشتر و آسانتر به متقاضیان ، بازرسی و نظارت بر واحدهای کارآموزی آزاد و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای در این منطقه تشدید می‌شود.
حسن کشاورز در مراسم تقدیر از مربیان و داوران نمونه سازمان فنی و حرفه‌ای غرب استان تهران افزود:براین اساس ، هر 45 روز یک بار ، کلیه واحدهای کارآموزی در این منطقه از جمله شهریار، ساوجبلاغ، نظرآباد و کرج توسط کارشناسان و ماموران این سازمان مورد بازرسی قرار می‌گیرند.
وی هدف از این اقدام را جلوگیری از فعالیت واحدهای غیرمجاز و افراد سودجو ذکر کرد و افزود:ضمن برخورد قانونی با این متخلفان،واحدهای مجازی که خدمات مطلوب و مناسب ارایه کنند مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
کشاورز تاکید کرد: آماده‌سازی دانش‌آموختگان دانشگاهی برای ورود به عرصه صنعت از برنامه‌های اولویت دار این سازمان است که به همین منظور اکنون پیشنهاد ساخت دو "دهکده مهارت" در غرب استان تهران مطرح شده که بتواند زمینه را برای نزدیکی تحصیل کردگان با حوزه صنعت فراهم کند.
وی خاطرنشان کرد: توسعه پایدار و بهره‌وری هرچه بیشتر از صنعت کشور به آموزش مستمر مهارتهای فنی و حرفه‌ای نیاز دارد و مربیان این سازمان باید دانش و توانمندیهای خود را همگام با سطوح عالی دانشگاهی ارتقاء بخشند.
مدیر کل سازمان فنی و حرفه‌ای غرب استان تهران در ادامه از ارتقای این سازمان به "سازمان ملی مهارت کار و فنی و حرفه‌ای"خبر داد و اظهار امیدواری کرد:با اجرای این طرح و سیاستهای نوین این سازمان شاهد گشوده شدن فصل نوینی از آموزشهای فنی و حرفه‌ای باشیم.
در این مراسم که در سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای غرب استان تهران برگزارشد،بیش‌از یکصد نفر از مربیان و داوران نمونه این سازمان با اهدا جایزه و لوح تقدیر قدردانی بعمل آمد.
۱۰ اَمرداد ۱۳۸۵ ۰۹:۳۷
کد خبر : ۲۰,۲۶۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید