با شروع رسمی صندوق مهر رضا(ع) در مازندران ؛ صندوق مهر رضا(ع) هنوز در 11 شهر مازندران شعبه ندارد

مدیر عامل صندوق مهر رضا(ع) در مازندران با بیان این که شروع کار این صندوق به ‌طور رسمی در سراسر کشور اعلام شد، گفت: این صندوق در شهرهای آمل، سواد کوه، نکا، گلوگاه و رامسر آغاز به کار کرد و 11 شهر استان به دلیل کمبود منابع فرمانداران شعبه ندارد.
به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، مهدی حسین‌نژاد عصر روز گذشته در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه مازندران اظهار داشت: از هفته بعد مراجعه به صندوق‌های مهر رضا(ع) در سراسر استان آغاز می‌شود و این در حالی است که همه شهرهای استان آمادگی پذیرش مراجعه‌کنندگان را ندارند.
وی از شروع پرداخت تسهیلات اشتغال در شعبه‌های فعال صندوق خبر داد و افزود: پرداخت وام مسکن از طریق این صندوق به ابتدای سال آینده موکول شده است.
حسین‌‌نژاد با اشاره به شروع ثبت نام ازدواج در ادارات پست گفت: هم زمان با 13 رجب سالروز تولد حضرت علی(ع) پرداخت وام ازدواج آغاز می‌شود.
وی با بیان این که این صندوق‌ها در شهرستان‌ها با ریاست فرماندار آن شهر اداره می‌شود، خاطرنشان کرد: در طی 3 ماه آینده عملیات کار صندوق با تفویض اختیار به شهرستان‌ها ابلاغ می‌شود.
در این جلسه استاندار مازندران به دلیل رفع بخشی از مشکل و راه‌اندازی صندوق مهر رضا(ع) در شهرهای بدون صندوق، مبلغ 50 میلیون تومان از محل اعتبارات در اختیار استاندار اختصاص داد.
۱۰ اَمرداد ۱۳۸۵ ۰۹:۳۶
کد خبر : ۲۰,۲۶۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید