شوراهای سازش بین کارگر و کارفرما در استان مرکزی در حال تشکیل است

رییس سازمان کار و آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی از تشکیل شوراهای سازش بین کارگر و کارفرما خبر داد و گفت: این شوراها با هدف بهبود روابط فی مابین کارگر و کارفرما در استان مرکزی در حال تشکیل است.
محمد رضا امامی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مرکزی افزود: این شوراها نقش مشاوره‌ای برای افرادی که به وزارت کار و سازمان کار تقاضای ارائه دادخواست دارند، تشکیل شده که می‌توانند مورد مشورت کمیته‌های مشورتی قرار گیرند تا توصیه‌های لازم به آنها داده شود.
وی گفت: شوراهای سازش بین کارگر و کارفرما تشکیل می‌شود تا هر دو در مسیر سازش قرار گیرند و این امر نه تنها با توافق و تفاهم سازش ایجاد خواهد شد بلکه نقش مثبتی در کاهش هزینه‌ها دارد.
امامی از 2 هزار و 807 نفر مقرری بگیر بیمه بیکاری در سه ماهه امسال خبر داد و افزود: 998 نفر هم در این مدت از واجدین شرایط بیمه بیکاری به سازمان تامین اجتماعی معرفی شده‌اند و 349 نفر تحت پوشش بیمه بیکاری قرار دارند.
وی در پایان تصریح کرد: افرادی که از بیمه بیکاری استفاده می‌کنند طی دوره‌های آموزش و فنی و حرفه‌ای و با توجه به علایق و توانمندی‌هایشان می‌توانند این دوره‌ها را بگذرانند و آموزش ببینند.
۹ اَمرداد ۱۳۸۵ ۱۵:۳۱
کد خبر : ۲۰,۲۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید