مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تاکید کرد: ضرورت استفاده از ظرفیت صدا و سیما برای آموزش و توانمندسازی تعاونگران

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به این که آموزش یکی از عوامل رونق کسب و کارهای تعاونی است، بر استفاده از ظرفیت صدا و سیما به منظور آموزش و توانمندسازی تعاونگران تاکید کرد.
ضرورت توانمندسازی تعاونگران

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان, "هادی ابراهیمی" در نشست با مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت:  ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و کارآفرینی و تشویق مردم به کار گروهی و تاکید بر ایجاد و گسترش کسب و کارهای تعاونی یک ضرورت است و در این زمینه نیازمند همکاری رسانه دولتی هستیم.

وی در ادامه به شیوع ویروس کرونا و شرایط اقتصادی متاثر از آن اشاره و اضافه کرد: این امر موجب بروز مشکلات برای برخی از واحدهای تولیدی استان و بیکار شدن غیرارادی کارگران شده است که در این زمینه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی, سامانه بیمه بیکاری را برای شاغلینی که بیکار شدند، راه اندازی کرده و تاکنون 14 هزار نفر در این سامانه ثبت نام کردند.

 ابراهیمی اظهارکرد: بیشترین آسیب ناشی از کرونا در بخش خدمات بویژه بخش گردشگری است هر چند دولت تسهیلاتی به کسب و کارهای آسیب دیده از  کرونا در نظر گرفته است اما باید با حفظ شرایط بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی  و خودمراقبتی به رونق کسب و کار کمک کرد.

"جلایی" مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس نیز بر همکاری رسانه ملی با این اداره کل اعلام آمادگی و بر فعالیت مستمر اطلاع رسانی در خصوص برنامه های اداره در بخش های مختلف با همکاری هر دو دستگاه تاکید کرد.


۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۵۳
کد خبر : ۲۰۲,۷۴۰
کلیدواژه ها: تعاونگران,هرمزگان, بیمه بیکاری,توانمندسازی,تعاونگران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید