تقدیر از 16 مربی نمونه کشور در روز ملی مهارت

در مراسم گرامیداشت روز ملی مهارت 16 نفر از مربیان نمونه کشور که در رشته‌‌های فناوری اطلاعات (بخش خصوصی)، مربی نمونه درجه 1، مربی نمونه درجه 2 ، آموزش در صنایع و طرح 18 ماهه رتبه های اول تا سوم را کسب کرده بودند مورد تقدیر قرار گرفتند.
مراسم گرامیداشت روز ملی مهارت با حضور غلامحسین الهام سخنگوي دولت ،دکتر سیدمحمد جهرمی وزیر کار و امور اجتماعی و دکتر علی کردان رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شد.
در رشته فناوری اطلاعات بنفشه محسنی از خراسان رضوی رتبه اول ، مسعود راجی از خراسان رتبه دوم و آذین علیدوستی از هرمزگان رتبه سوم را کسب کردند.
همچنین به عنوان مربی نمونه درجه 1، ناهید دانش از آذربایجان غربی رتبه اول ، ستار دمغانی از اردبیل رتبه دوم و عباس موسی خانی از آذربایجان غربی رتبه سوم را کسب کردند.
در معرفی مربی نمونه درجه 2، سلمان مدبری از تهران رتبه اول،ولی صمیمی از آذربایجان غربی و محمدابراهیم علیزاده از مازندران رتبه دوم و بابک زینالی از آذربایجان غربی رتبه سوم را کسب کردند.
در معرفی مربی نمونه آموزش در صنایع، محمد حسن توسلی از تهران رتبه اول، سید علیرضا طباطبایی از یزد رتبه دوم و حسن شکیبازاده از تهران رتبه سوم و در معرفی مربیان نمونه طرح 18 ماهه، عبدالحکیم کر از تهران رتبه اول، احمد اسفندمد از مازندران رتبه دوم و حسن هدایتی از تهران رتبه سوم را کسب کردند.
اصلی‌ترین معیار انتخاب مربیان نمونه، آموزش منتهی به اشتغال بوده است.
۸ اَمرداد ۱۳۸۵ ۱۱:۲۴
کد خبر : ۲۰,۲۷۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید