ساماندهی بیش از 2 هزار کارگر ورزشکار در استان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: حدود 2 هزار و 900 کارگر ورزشکار کارگر در سطح استان شناسایی و سامان دهی شده است.
ساماندهی 2900ورزشکار چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری، سید حفیظ الله فاضلی گفت: سال گذشته سالی درخشان برای ورزش کارگری استان چهارمحال و بختیاری بود که با تلاش و همکاری هیات ورزش کارگری استان توانستیم صاحب عنوان استان برتر ورزش کارگری از سوی اداره امور ورزش کارگری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فدراسیون ورزش کارگری شویم.

وی با اشاره به افزایش مدال های کسب شده توسط ورزشکاران کارگر در سال های اخیر عنوان کرد: با ساماندهی و افزایش اعزام تیم های ورزش کارگری به مسابقات قهرمانی کارگران کشور 19 مدال توسط ورزشکاران کارگر استان کسب شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری تعامل مناسب با بخش خصوصی را یکی از فاکتورهای مهم جهت تامین هزینه ها دانست و گفت: میزبانی کوهنوردی و صعود به قله کلار در سطح بالا و کیفیت شایسته با حضور 200نفر ازکارگران ورزشکارو کوهنورد از سراسر کشور موضوعی بود که با تلاش و همکاری هیات ورزشی کارگری استان انجام شد.

وی با اشاره به نقش ورزش کارگری بانوان در موفقیت های کسب شده این هیات گفت: کسب عضویت یک نفراز بانوان والیبالیست کارگر استان به مسابقات جهانی و عضویت داود ملک پور قهرمان دو میدانی در مسابقات کارگران کشور و تیم ملی و کسب سه مقام طلای جهانی به میزبانی اسپانیا بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری افزود: هم اکنون تعداد2 هزار و900 کارگر ورزشکار  در سطح استان سامان دهی شده و فعالیت های ورزشی خود را با استفاده از امکانات و مجموعه های ورزشی این اداره کل با بازگشت شرایط به حالت عادی ازسرگیری خواهند کرد.

وی تاکید کرد: اعزام تمام تیم های ورزش کارگری به مسابقات قهرمانی کارگران کشور یکی دیگر از برنامه های این هیات برای سال جاری است.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۵۱
کد خبر : ۲۰۲,۹۴۶
کلیدواژه ها: ساماندهی ،ورزشکار کارگر،چهارمحال و بختیاری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید