آیین تجلیل ازمربیان و کارآموزان برتر فنی وحرفه‌ای ایلام برگزار شد

در آستانه روز ملی مهارتهای فنی و حرفه‌ای (ششم مردادماه) آیین تجلیل از مربیان و کارآموزان برتر المپیادهای مهارتی و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای استان ایلام برگزار شد.
در این آیین با حضور مسؤلان استانی و مربیان و کارآموزان آموزشهای آزاد و دولتی استان از 9 برگزیده مرحله استانی المپیادهای مهارتی و بیش از 30 مربی و کارآموز نمونه با اهدا جایزه تقدیر شد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان ایلام در این آیین، تقدیر از فعالان عرصه آموزشهای فنی و حرفه‌ای را ارج نهادن به فکر و ایده کارآفرین خواند.
حمیدرضا خانپور افزود: آموزشهای فنی و مهارتی به کارآموزان زیر بنای اصلی کارآفرینی، اشتغالزایی پایدار و رشد و توسعه اقتصادی کشور است.
وی با اشاره به قرار داشتن بزرگترین مرکز آموزشی و کارآموزی فنی و حرفه‌ای کشور در شهر ایلام تاکید کرد: با وجود تجهیزات مناسب و انگیزه بالای مربیان و کارآموزان ایلامی در آینده‌ای نزدیک استان ایلام در همه عرصه های صنعتی به دست توانای نیروهای متخصص بومی اداره می‌شود.
خانپور استقبال فراوان کارآموزان برای کسب آموزشهای مهارتی رشته‌های مختلف صنعتی و خدماتی را نوید بخش آینده‌ای شکوفا برای استان و کاهش نرخ بیکاری 16 درصدی نیروی جوان ایلام دانست.
سالانه بیش از 14هزار کارآموز در 13 مرکز آموزشی استان ایلام آموزش می بینند.
۷ اَمرداد ۱۳۸۵ ۱۵:۲۱
کد خبر : ۲۰,۳۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید