مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: موفقیت یک سازمان منوط به روابط عمومی قوی، قدرتمند و پویاست

نشست ویدئو کنفرانس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی با مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران روابط عمومی استان ها با حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
روابط عمومی قوی، قدرتمند و پویا

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان،  به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، جلسه ویدئو کنفرانس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت متبوع با مدیران کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و نیز مدیران روابط عمومی استان‌ها با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، سیدجواد رضوی رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری، یعقوب رستمی مدیرکل توسعه منابع انسانی و حامد شمس رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی  برگزار شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در این نشست روابط عمومی ها را مهم ترین ابزار خبری در هر دستگاه دانست و افزود: روابط عمومی ها همواره باعث دیده شدن دستگاه ها می شوند و خود در سایه قرار دارند. چنین آیینی موجب افرایش انگیزه در میان روابط عمومی ها می شود تا بتوانند هر چه بهتر به وظیفه ذاتی خود که همانا برند سازی مدیران و دستگاه ها است، بپردازند.
"ارسلان غمگین" با مقایسه آماری عملکرد روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در ۶ ماه دوم سال ۹۷ با ۶ ماه دوم سال ۹۸، تصریح کرد: عملکرد روابط عمومی اداره کل خوزستان در ۶ ماه دوم سال گذشته با ۳۳۵ درصد رشد مواجه بوده است که همین امر موجب شد در ارزیابی عملکرد سه ماهه چهارم اخبار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، حایز رتبه برتر در میان روابط عمومی های وزارت متبوع شود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان روند رو به رشد در روابط عمومی را نتیجه نگاه تخصصی به آنها دانست و خاطر نشان کرد: تجهیز روابط عمومی به جدید ترین امکانات موجود و افزودن نیرو های متخصص، کارآمد و جوان به مجموعه با حمایت وزارت متبوع، ناشی از نگاه تخصصی به این بخش مهم از اداره کل است.
غمگین ادامه داد: ۱۴ درخواست روابط عمومی اداره کل خوزستان برای تامین بودجه مورد نیاز از منابع استانی محقق شد به نحوی که روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان در سطح بسیار مطلوبی قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: درخواست می کنیم روابط عمومی تبدیل به مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شود؛ چرا که در این صورت با قرار گرفتن در سمت های کارشناس، کارشناس مسوول و رییس اداره، قطعا اثرات مثبت آن را در روند رو به رشد دستگاه ها را شاهد خواهیم‌ بود.
غمگین مهم ترین موفقیت یک سازمان را منوط به وجود یک روابط عمومی قوی، قدرتمند و پویا دانست و گفت: لازم است برای روابط عمومی ها در دو حوزه تخصصی شرح وظایف وزارت متبوع و حوزه تخصصی خبر، دوره های آموزشی برگزار شود.
وی ادامه داد: روابط عمومی ها باید شناخت کاملی از شرح وظایف وزارت متبوع خود و نیز مقوله خبر داشته باشند تا با اشراف به حوزه اختیارات خود به صورت مسلط و قوی عمل کنند.
گفتنی است: در حاشیه این نشست، ارسلان غمگین، از مدیر و کارشناسان روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان قدردانی کرد.۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۲۰۳,۱۵۰
کلیدواژه ها: شریعتمداری,وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی,ارتباطات,روابط عمومی,غمگین,خوزستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید