در جلسه کارگروه اشتغال استان انجام شد ، تصویب 95 طرح اشتغال‌زا در استان چهار محال و بختیاری

رییس سازمان کار و آموزش فنی و حرفه ای استان چهار محال و بختیاری و دبیر کار گروه اشتغال این استان گفت: 95 طرح اشتغالزایی در جلسه این هفته کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان چهار محال و بختیاری به تصویب رسید.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، پرویز سلطانی در پایان این جلسه به خبرنگاران گفت: 18 طرح از مجموع 95 طرح تصویبی در جلسه امروز کار گروه اشتغال از محل اعتبارات بندهای «د» و «ز» تبصره 2 بودجه سال 84 به میزان 716 میلیون ریال تسهیلات اختصاص یافت و به 77 طرح هم از محل اعتبارات بنگاه‌های کوچک اقتصادی زودبازده و کارآفرین، 16 میلیارد و 840 میلیون ریال تسهیلات اختصاص یافت.
وی افزود: پیش‌بینی می‌شود که با اجرای این طرح، 95 طرح در مجموع 285 شغل در استان چهار محال و بختیاری ایجاد شود.
دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان چهارمحال و بختیاری افزود: از ابتدای تشکیل جلسات کار گروه اشتغال این استان تاکنون از محل اعتبارت بندهای «ز» و «ژ» برنامه بودجه و بنگاه‌های کوچک اقتصادی زودبازده، تاکنون 2 هزار و 287 طرح به تصویب این کار گروه رسیده که برای اجرای این طرح‌ها، 6 میلیارد و 432 میلیون ریال تسهیلات در نظر گرفته شده است.
سلطانی با اشاره به پیش‌بینی ایجاد 4 هزار و 397 شغل در استان چهارمحال و بختیاری برای اجرای این طرح‌ها اظهار داشت: از مجموع تسهیلات اختصاص یافته به استان چهارمحال و بختیاری، تاکنون 5/15 درصد آن با تصویب در کار گروه اشتغال این استان جذب شده که 7/7 درصد با اشتغال 2 هزار و 892 نفر به مرحله عقد قرارداد رسیده است.
رییس سازمان کار و آموزش فنی و حرفه ای استان چهار محال و بختیاری همچنین وضعیت جذب اعتبارات اشتغالزایی در استان چهارمحال و بختیاری را خوب دانست و بر ضرورت افزایش روند تصویب و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در استان تأکید کرد.
۴ اَمرداد ۱۳۸۵ ۰۹:۳۱
کد خبر : ۲۰,۳۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید