اولین دوره لیگ فوتبال کارگران از 27 مرداد آغاز می شود

در نشستی با حضور مسئولان تربیت بدنی کارگران مسابقات فوتبال دسته اول قهرمانی کارگران کشور از این پس به صورت لیگ و بازی های رفت و برگشت برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی کارگران در این نشست که در مجموعه فرهنگی ـ ورزشی وزارت کار انجام شد ، محمد گلپرور مدیر کل امور ورزشی و تفریحات سالم وزارت کار ، منصور احمدی رئیس سازمان لیگ کارگران کشور و مسئولان تربیت بدنی کارگران استان های خراسان رضوی ، گیلان ، تهران ، یزد ، قزوین ، هرمزگان ، کرمان، بوشهر ، کهگیلویه و بویر احمد ، فارس و مناطق کارگری کرج و کاشان که تیم های آنها در رقابتهای فوتبال دسته اول کارگران حضور دارند ،‌شرکت داشتند .
گلپرور هدف از تشکیل لیگ فوتبال کارگران را ایجاد انگیزه بین قشر زحمتکش کارگر برای کشف استعدادها و ارتقای جایگاه فوتبال کارگران کشور به منظور نیل به اهداف ورزشی وزارت کار اعلام کرد و گفت : با توجه به حمایت وزیر کار از این طرح و هماهنگی های به عمل آمده با فدراسیون فوتبال مقرر شده این رقابتها از بیست و هفتم مرداد ماه آغاز شود.
وی خاطر نشان کرد : تیم های حاضر در دو گروه تقسیم شده اند که گروه بندی آنها به ترتیب زیر می باشد :
گروه یک : خراسان رضوی ،‌ گیلان ، تهران ، قزوین و مناطق کارگری کرج و کاشان
گروه دوم : هرمزگان ، کرمان ، بوشهر ، یزد ، کهگیلویه و بویر احمد و فارس
گلپرور خاطر نشان کرد : به منظور ایجاد انگیزه بیشتر قرار است تیم اول این پیکارها به یکی از تورنمنت های بین المللی اعزام و تیم های دوم و سوم به سفرهای زیارتی در کشورهای اسلامی اعزام شوند .
۳ اَمرداد ۱۳۸۵ ۱۱:۳۱
کد خبر : ۲۰,۳۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید