شعب صندوق مهر امام رضا (ع) در سراسر استان فعال شده است

سرپرست صندوق مهر امام رضا (ع) استان کرمانشاه گفت: تمام شعب این صندوق در شهرستان‌های استان راه اندازی شده و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.
علی بخشی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه افزود: سرپرستی صندوق هم‌زمان با سراسر کشور در روز ولادت حضرت زهرا (س) افتتاح و شعب شهرستان‌ها نیز در همین هفته راه اندازی شد که به‌زودی سرویس‌ دهی و خدمات رسانی به مردم به ویژه جوانان را آغاز خواهد کرد.
وی ادامه داد: صندوق مهر امام رضا (ع) به‌زودی اعطای تسهیلات ازدواج تا سقف 10 میلیون ریال را از طریق دفاتر پستی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به زوج‌های جوان آغاز خواهد کرد و در بحث تسهیلات اشتغال نیز به ثبت نام شده‌‌های سال 84 از طریق اینترنت در صندوق فرصت‌های شغلی بین 10 تا 100 میلیون ریال به تناسب فعالیت و نوع اشتغال‌زایی اعطا می‌کند.
سرپرست صندوق مهر امام رضا (ع) کرمانشاه، اعطای تسهیلات مسکن را از سال 86 دانست و گفت: تسهیلات ازدواج احتمالاً با کارمزد یک درصد، تسهیلات اشتغال با کارمزد 4 درصد و تسهیلات مسکن نیز با کارمزد 4 درصد خواهد بود که تفاوت بسیاری با گذشته دارد.
بخشی همچنین از راه اندازی شعبه شهرستان کرمانشاه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با توجه به حجم جمعیت و مراجعه در شهرستان کرمانشاه، مکان مناسبی برای شعبه مرکزی این شهرستان انتخاب و پس از تجهیز به‌زودی آماده خدمات رسانی خواهد بود.
وی از اعلام مساعدت و آمادگی بانک‌های ملت و کشاورزی استان، مؤسسه مالی و اعتباری مهر برای همراهی با صندوق مهر امام رضا (ع) خبر داد و وعده‌ داد به‌زودی برنامه‌های مفصل مؤسسه اعلام شود.
۳ اَمرداد ۱۳۸۵ ۱۱:۱۰
کد خبر : ۲۰,۳۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید