کبیری در مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان ملی بهره وری خبر داد: گسترش تعامل و همکاری های دو جانبه در زمینه ارتقا بهره‌وری حوزه تعاون

سازمان ملی بهره‌وری ایران و معاونت امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
گسترش تعامل و همکاری های دو جانبه
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، محمد کبیری در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان ملی بهره وری ، هدف از این تفاهم نامه را گسترش تعامل و همکاری های دو جانبه در زمینه ارتقا بهره‌وری حوزه تعاون خواند و گفت: بخش تعاون یکی از مهمترین ارکان اقتصادی کشور است.
وی مهمترین برنامه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را برای افزایش بهره‌وری تعاونی‌ها، از طریق دو رویکرد افزایش شفافیت در تعاونی های سنتی و تاکید بر نوآوری در قالب تعاونی ها نوبنیان معرفی کرد.
کبیری در ادامه به برخی اقدامات بهره‌ورانه بخش تعاون از جمله ایجاد سامانه‌ای جامع و هوشمند به عنوان پنجره واحد خدمات بخش تعاون که امکان نظارت مستقیم اعضا بر روی فعالیت‌های هیئت مدیره و مدیران عامل را دارد، اشاره کرد.
وی همچنین تاسیس مراکز نوآوری در بخش تعاون با کمک معاونت علمی و فناوری رییس جمهور را از دیگر اقدامات مهم این وزارتخانه برای ارتقای بهره‌وری عنوان کرد.
فاطمه پهلوانی  رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران بر نقش کلیدی تعاون در سایر بخش‌های اقتصادی کشور که موضوع تحقق سهم بهره‌وری در رشد اقتصادی را دنبال می‌کند، تاکید کرد .
وی خاطرنشان کرد: همکاری با دستگاه‌های اجرایی کشور از جمله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تدوین برنامه‌های عملیاتی ارتقای بهره‌وری و استقرار چرخه بهره‌وری در دستگاه‌ها  یکی از مهمترین برنامه‌ها و زمینه‌های مشترک سازمان ملی بهره‌وری ایران با ذینفعان حوزه بهره‌وری است.
رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران ابراز امیدواری کرد زمینه‌های همکاری در این تفاهم نامه با عزم راسخ دو طرف پیگیری شود.
گفتنی است سازمان ملی بهره‌وری ایران به منظور تاکید بر نقش ذینفعان دوره بهره‌وری در بخش‌های عمومی و خصوصی تعاونی تحقق اهداف ارتقای بهره‌وری ملی عقد تفاهم نامه با نهاد‌ها و دستگاه‌های مختلف را در دستور کار خود دارد.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۵۴
کد خبر : ۲۰۳,۴۲۴
کلیدواژه ها: محمدکبیری,سازمان بهره وری ,ارتقا بهره‌وری حوزه تعاون ,امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان ملی بهره وری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید