اطلاع‌رسانی بموقع و شفاف در پرداخت تسهیلات بنگاه‌های کوچک زودبازده، حق مسلم مردم و مسئولین است

رئیس سازمان کار و آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه، تحرک اقتصادی، اشتغال پایدار و محرومیت‌زدایی را از اهداف اصلی گسترش بنگاه‌های کوچک اقتصادی و زود بازده عنوان کرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، مهندس محمدجواد فلسفی در کمیته اشتغال شهرستان هرسین افزود: اعضای کمیته اشتغال در شهرستان‌ها باید ضمن شناسایی استعدادهای بالقوه شهرستان، طرح‌های دارای اشتغال پایدار را در اولویت کار قرار داده و سعی نمایند تا از این فرصت بوجود آمده استفاده کرده و گامی موثر در رفع بیکاری شهرستان برداشته شود.
دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ضمن توضیحاتی در خصوص رفع مشکلات و موانع پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها اظهار داشت: با ارائه راهکارهای مناسب در کمیته‌های کارشناسی و تعامل مناسب بانک‌های عامل استان زمینه‌ای برای جذب سریع و بموقع تسهیلات در استان فراهم شده است.
وی از همه متقاضیانی که طرح آنان در کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری تصویب شده خواست تا با مراجعه به بانک‌های مربوطه نسبت به انعقاد قرارداد اقدام نموده و وام خود را دریافت دارند.
رئیس سازمان کار و آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه، اطلاع‌رسانی بموقع و شفاف در خصوص پرداخت تسهیلات بنگاه‌های کوچک زودبازده اقتصادی را حق مسلم مردم و مسئولین دانست و افزود: سایت اینترنتی سازمان کار و آموزش فنی و حرفه‌ای به نشانی www.ksh-karorg.ir راه‌اندازی شده که در آن آخرین اطلاعات وضعیت طرح‌های تصویبی استان و نیز آخرین مصوبات کمیته کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری قابل دستیابی است.
فلسفی عملکرد کمیته اشتغال شهرستان هرسین را مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت: از سوی کمیته اشتغال این شهرستان تاکنون 582 طرح با میزان اعتبار 20 میلیارد و 400 میلیون تومان و 1579 نفر اشتغال پیش‌بینی و به دبیرخانه کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری استان ارجاع شده و این شهرستان از این لحاظ پس از شهرستان‌های صحنه و گیلان‌غرب در مقام سوم استان قرار دارد.
حیدری فرماندار شهرستان هرسین نیز ضمن اشاره به اقدامات انجام یافته توسط دستگاه‌های اجرایی شهرستان اظهار داشت: شهرستان هرسین دارای استعدادهای بالقوه در زمینه صنایع دستی، کشاورزی و دامپروری می‌باشد و این تسهیلات فرصت مناسبی برای خدمتگزاری بیشتر به مردم و خصوصا بیکاران شهرستان را فراهم ساخته و امید است بتوانیم با جذب این تسهیلات شاهد رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی در شهرستان باشیم.
۱ اَمرداد ۱۳۸۵ ۰۹:۳۱
کد خبر : ۲۰,۳۶۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید