برگزاری 1836 نفر ساعت آموزش مجازی به تعاونگران خراسان جنوبی

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از برگزاری 1836 نفرساعت آموزش مجازی ویژه تعاونگران استان در 2 ماهه نخست سال خبر داد.
آموزش تعاونی خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، محمد مهدی راستگو مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از برگزاری  1836 نفرساعت آموزش مجازی ویژه تعاونگران استان در 2 ماهه نخست سال خبر داد.

وی با اشاره  به شیوع بیماری کرونا (کووید 19 )  ،  حفظ سلامتی جامعه هدف  و ممنوعیت برگزاری دوره های آموزش حضوری ویژه تعاونگران در دو ماهه نخست سال و در راستای توانمند سازی مدیریت و منابع انسانی به عنوان یکی از مهمترین راهبردهای تحول بخش تعاون در برگزاری دوره های مجازی را مورد تاکید قرار داد.

راستگو افزود: ضمن اطلاع رسانی و بهره برداری از سامانه مجازی تعاون به آدرس  vtcc.mcls.gov.ir  ، با انعقاد قرارداد از ظرفیت جهاد دانشگاهی استان نیز استفاده گردیده  که نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از  45  درصد رشد داشته است.

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در خصوص دوره های آموزشی برگزار شده است، گفت: آشنایی با الگوهای علمی و کاربردی مبارزه با ویروس کرونا، آشنایی با مفاهیم وچرخه بهره وری در کسب وکار تعاونی، بازاریابی در شرایط رکود ، فرصت های کارآفرینی در ایران ، چرایی و چگونگی بهره وری و صادرات واردات از جمله عناوین دوره های آموزشی برگزار شده است.

وی در پایان حاطرنشان کرد: هزینه های برگزاری دوره های مجازی برای شرکت تعاونگران رایگان و از محل اعتبارات وزارت متبوع تامین اعتبار شده است .


۸ خرداد ۱۳۹۹ ۲۰:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |
کد خبر : ۲۰۴,۲۸۰
کلیدواژه ها: آموزش،تعاونی،خراسان جنوبی،توانمندسازی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید