مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: کار در حوزه سلامت اداری موجب ارتقاء سیستم ، تغییر نگاه و نگرش مردم می شود

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در اولین جلسه کمیته ارتقاء سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم گفت: کار در حوزه سلامت اداری موجب ارتقاء سیستم ، تغییر نگاه و نگرش مردم و ارائه خدمات با کیفیت می شود.
سلامت اداری
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی سنجری در این جلسه طی سخنانی گفت: سال گذشته اقدامات بسیار ارزشمند ،خلاقانه و منحصر به فردی در حوزه سلامت اداری، شناسایی گلوگاه های فساد و شیوه نامه ها صورت گرفت که همه این اقدامات منجر به کسب رتبه عالی در شاخص های سلامت اداری در سطح کشور شد.
وی گفت:کار در حوزه سلامت اداری باعث جلب اعتماد و رضایت مردم،ارتقاء سیستم اداری و باعث تغییر نگاه و نگرش مردم می شود.
سنجری در ادامه به برخی از دستاوردهای حوزه سلامت اداری در این اداره کل اشاره کرد و افزود: سلامت کاری و حرکت در مسیر آن موجبات ارائه بهتر خدمت به مردم و در نتیجه بالارفتن سطح رضایت مندی خواهد شد و به جرات می توانیم بگوییم سالم ترین دستگاه اجرایی هستیم که علاوه بر تنوع کار در حوزه های مختلف بهترین خدمات را با شفافیت کامل در اختیار مردم قرار می دهیم.
سنجری در ادامه بر پیگیری کار در حوزه سلامت اداری در سال جدید تاکید کرد و افزود:ما اگر بدنبال سلامت اداری در مجموعه هستیم باید کار را با تمام قدرت و توان و با جدیت ادامه دهیم و در این میان وظیفه نظارتی مدیران در رصد کردن، شناسایی ، سالم سازی و رفع نواقص بیشتر از گذشته است.
 مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در خاتمه تصریح کرد:کسب رتبه عالی در سطح ملی حاصل زحمات و صداقت تمامی همکاران است به همین خاطر همه فعالیت ها در این مجموعه از جمله:شفاف سازی، پیگیری و اجرای قوانین، فرایندها، ارائه خدمات، پاسخگویی بدون تبعیض به مردم،بهره وری ،رعایت عدالت و... باید روشن، شفاف و کار بر مدار حاکمیت و قانون انجام پذیرد.
۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۲۴
کد خبر : ۲۰۴,۳۳۸
کلیدواژه ها: سلامت اداری,خراسان رضوی,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی,سنجری,شفافیت,شفاف سازی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید