شجاعی برهان در مراسم معارفه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: شفافیت و تکریم منابع انسانی شعار و محور عملکردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شفافیت و تکریم منابع انسانی شعار و محور عملکردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
شفافیت و  تکریم منابع انسانی

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، سید ضیاءالدین شجاعی برهان در مراسم  معارفه سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان ، در خصوص  اهمیت و جایگاه ویژه نیروی انسانی گفت: نیروی انسانی مهم‌ترین شاخص‌ توسعه‌یافتگی است و تکریم  آن  نقش مهمی در  توسعه سطوح مختلف سازمانی دارد.

شجاعی برهان ادامه داد: در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  نیز کادرسازی سازمانی  مناسبی در راستای تکریم منابع انسانی صورت گرفته است.

وی اظهارکرد: یکی از مهم‌ترین اقدامات انجام ‌شده به همت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مدت اخیر، بورسی شدن شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی است تا فعالیت آن در یک اتاق شیشه‌ای و شفاف ادامه پیدا کند.
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هدف از برگزاری این نشست را  تکریم زحمات صادقانه  مدیری تلاشگر در عرصه کار و تولید و معرفی یک مدیر جوان و توانمند برای تداوم ارائه  خدمات  هرچه مطلوب‌تر  به جامعه کارگری و کارفرمایی اصفهان عنوان کرد.
شجاعی برهان انتصاب «کامران کلانی» به سمت سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان را به وی تبریک گفت و از خدمات  محسن نیرومند  مدیرکل سابق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان تقدیر کرد.

در این جلسه محسن نیرومند مدیرکل سابق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان نیز  ضمن اشاره به  ویژگی‌های شاخص  استان اصفهان  اظهارکرد: در حال حاضر بیش از 80  درصد جمعیت  استان زیرپوشش خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند و این امر گویای حساسیت استان  در حوزه کارگری و کارفرمایی است.

وی تصریح کرد: اصفهان به دلیل کارگری بودن  در  بحران‌های  مختلف اجتماعی و اقتصادی  آسیب‌پذیرتر از سایر استان‌هاست؛ به‌طور مثال در چندساله اخیر به دلیل بحران کم‌آبی از سهم فعالیت‌های کشاورزی کاسته و به سهم فعالیت‌های خدماتی و صنعتی افزوده‌شده است.

نیرومند ضمن قدردانی از حمایت تشکل‌های کارگری و کارفرمایی افزود: تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در این چهار سال اخیر حامی من و جامعه کار و تولید بوده‌اند و این امر باعث شد  که  نگرانی از بابت  جامعه کارگری و کارفرمایی نداشته باشیم.

وی همچنین از مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز قدردانی کرد و ادامه داد: با همدلی و همراهی بین مدیران این شورا اقدامات مثبت زیادی  برای جامعه مخاطب انجام‌شده است.

 نیرومند همچنین از زحمات معاونین، مدیران ستادی و شهرستانی و کلیه کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان  در این دوران قدردانی کرد و گفت : در مرور کوتاهی از  فعالیت‌های انجام‌شده در طی این دوران، 169 تقدیرنامه  از وزارتخانه‌ها و استانداری و سایر  سازمان‌ها  به من و این اداره کل تقدیم شده که نشانگر نتایج زحمات خالصانه معاونین، مدیران و روسای ستادی و شهرستان‌ها و همه همکاران مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اصفهان است.

وی در پایان صحبت‌های خود ضمن تبریک به کامران کلانی برای پذیرش این مسئولیت برای وی آرزوی موفقیت کرد.

مراسم تکریم محسن نیرومند و معارفه کامران کلانی به عنوان سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان، با حضور سید ضیاء الدین شجاعی برهان مشاور وزیر،  سید محسن دلبری مدیر کل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اصفهان و روسای تشکلات کارگری و کارفرمایی  برگزار شد.

۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۰۴,۳۹۸
کلیدواژه ها: شجاعی برهان, معارفه سرپرست جدید اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اصفهان,شفافیت,تکریم منابع انسانی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید