سرپرست جدید اداره کل تعاون، كار و رفاه اجتماعی اصفهان تاکید کرد: اصفهان میتواند تبدیل به کانون فعالیت های کارآفرینی کشور در حوزه مشاغل جدید شود

سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در مراسم معارفه خود عنوان کرد: استان اصفهان با توجه به ظرفیتهای فراوان در حوزه نیروی انسانی خلاق میتواند تبدیل به کانون فعالیت های کارآفرینی کشور در حوزه مشاغل جدید شود.
فعالیتهای کارآفرینی اصفهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، کامران کلانی در این  جلسه با اشاره به ظرفیت های متعدد و گسترده استان  اظهار کرد: استان اصفهان از نظر  سطح دانش و دانایی مردم آن  در جایگاه ممتازی قرار دارد.

 وی با بیان اینکه نباید اصفهان را تنها با آثار تاریخی و چهارباغ فیزیکی آن شناخت، گفت: "معنویت و دینداری"،  "هنروری و هنرپروری"،  "ایثار و شهادت" و  "فناوری و نوآوری " چهار باغ معنوی است که استان اصفهان را  از سایر استان ها ممتاز می کند.

کلانی در خصوص برنامه های خود برای ارائه خدمات شایسته به جامعه کارو تولید استان  توضیح داد: لازم است نگاه جامع و علمی به چهار حوزه اشتغال، روابط کار،  تعاون و رفاه اجتماعی داشته باشیم  و ادبیات علمی را در این چهار حوزه نهادینه و برنامه ها را در این حوزه ها با رویکرد علمی منبعث از سیاست های وزارت متبوع اجرایی نماییم.

 سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به شرایط اشتغال در استان تصریح کرد: توجه دولت به کار آفرینی و نوآوری و خلاقیت و پرداختن به اشتغال از عوامل تولید اصول علمی توسعه اشتغال هستند.

وی  "روابط کار" را  جایگزینی روابط علمی بین شرکای اجتماعی در قالب سیاست های غیر یک جانبه گرایانه تعریف کرد و افزود:  افزایش دانش اجتماعی کارگران و کارفرمایان و استفاده از ظرفیت تشکلات می تواند سه جانبه گرایی را بیش از پیش  در سطح جامعه کار و تولید استان محقق کند.

کلانی در خصوص نقش اقتصاد تعاونی در جامعه گفت: مشارکت مردم مهمترین اصل در فعالیتهای اقتصادی و  منطبق بر سیاستهای اقتصاد مقاومتی است و نقش دولت در این راستا تسهیل گری برای مردم  و جامعه مخاطب است.

وی همچنین توانمند سازی مردم را به عنوان مهمترین راهبرد  کاهش فقر و خروج از آن عنوان کرد و افزود: برای توسعه  اشتغال و کار آفرینی از تمام ظرفیت های موجود همچون سمن ها، فعالین بخش خصوصی، و تعامل با دستگاه های دولتی استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان صحبت های خود از زحمات صادقانه محسن نیرومند مدیرکل سابق تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان  قدردانی کرد.

  شایان ذکر است مراسم تکریم محسن نیرومند و معارفه کامران کلانی به عنوان سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان 7 خردادماه با حضور سید ضیاء الدین شجاعی برهان مشاور وزیر،  سید محسن دلبری مدیر کل امور استان های وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی، مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی در اصفهان و روسای تشکلات کارگری و کارفرمایی  درسالن شهید بهشتی این  اداره کل برگزار شد.

۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۶:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۰۴,۴۰۰
کلیدواژه ها: کامران کلانی,سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان,کارآفرینی,ظرفیت های استانی,مشاغل جدید

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید