مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: حضور آگاهانه و تاثیرگذار در فضای مجازی داشته باشیم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بر لزوم حضور آگاهانه و تاثیر گذار در فضای مجازی تاکید کرد و گفت: نباید از فضای مجازی غافل شویم‌ که قطعا ضرر خواهیم کرد.
شورای هماهنگی مدیران


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، دومین نشست شورای هماهنگی دستگاه های حوزه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نخستین جلسه این شورا در سال ۹۹ به ریاست ارسلان غمگین، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و با حضور جمعی از مدیران روابط عمومی دستگاه های حوزه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
دستور کار این جلسه شامل بررسی سایت‌های خبری ادارات تابعه و تاکید بر به روز رسانی و تولید اخبار برای بارگذاری در سایت اداره کل و انتشار در پیام رسان ها و صفحات مجازی - ارایه گزارش عملکرد اخبار و همایش ها - معرفی کانال تلگرام وزارت در میان همکاران و جامعه هدف و تاکید بر لزوم همکاری با کانال های مربوط - ضرورت راه اندازی اکانت توییتر مدیران روابط عمومی- معرفی یک نیرو به عنوان رابط از روابط عمومی های دستگاه های تابعه به روابط عمومی اداره کل کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و راه اندازی خبرگزاری و سایت مشترک و مستقل خبری به عنوان مرجع خبر بود.
وی افزود: روابط عمومی یک علم و جایگاه بسیار حساس در هر دستگاه و سازمان است که قدرت برند سازی دارد.
غمگین،‌ روابط عمومی را بر جامعه هدف خود تاثیر گذار دانست و گفت: یک روابط عمومی خوب باید نسبت به مسایل جامعه اشراف کامل داشته باشد.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم‌ رهبری درباره فضای مجازی، که فرمودند:" فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد" و در جای دیگر گفته اند:" عرصه فرهنگی عرصه جهاد است" تصریح کرد: در واقع مسوول این جهاد در دستگاه ها روابط عمومی ها هستند؛ اگر از فضای مجازی غافل شویم قطعا ضرر خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: وقتی رهبر انقلاب بالاترین مقام کشور بر اهمیت فضای مجازی تاکید می کنند ما نیز نباید از آن غافل شویم‌ و باید در این فضا آگاهانه و تاثیر گذار حاضر شویم. ما در قبال فرمایشات ایشان مسوولیت داریم و باید در این زمینه بیش از پیش فعال باشیم و با جدیت عمل کنیم.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، مهم ترین موفقیت یک سازمان را منوط به وجود یک روابط عمومی قوی قدرتمند و پویا دانست و گفت: لازم است برای روابط عمومی ها در دو حوزه تخصصی شرح وظایف وزارت متبوع و حوزه تخصصی خبر دوره های آموزشی برگزار شود. همچنین کارگاه های روانشناسی به منظور ارتقای سطح کیفی سلامت روانی کارکنان به ویژه در دوران کرونا به علت افرایش اضطراب ناشی از این بیماری، ضروری است.
وی با بیان اینکه باید در انجام مسوولیت های محوله، خود باوری داشته باشیم، خاطر نشان کرد: ما ۱۲ سازمان در حوزه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی داریم که حدود ۷۰ درصد وظایف در هر استان را بر عهده دارند و می توانیم برای جامعه هدف برنامه ریزی کنیم و تاثیر گذار باشیم.
غمگین در پایان پیشنهاد کرد: نشست های تحلیل کتاب های مرتبط با مسایل روز حوزه اجتماعی که در حیطه کار سازمان های حوزه وزارت متبوع است برگزار شود تا بتوانیم با خلاقیت و نوع آوری اقدامات زیادی انجام دهیم که قابلیت اجرا در سطح ملی داشته باشد.


۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۲۰۴,۶۳۸
کلیدواژه ها: فضای مجازی,مسوولان روابط عمومی,حضور آگاهانه و تاثیرگذار, ارسلان غمگین,خوزستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید