مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر خبر داد: تسهیلات بیش از 2هزار طرح اشتغال روستایی پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: سال گذشته ۲۵۶میلیارد تومان در بخش اشتغال روستایی این استان پرداخت شد که زمینه اجرای دو هزار و ۴۶۵ طرح در استان را فراهم کرد.
تسهیلات اشتغال روستایی استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ حمیدرضا پناه در جلسه کارگروه اشتغال استان بوشهر گفت: سال گذشته ۲۵۶میلیارد تومان در بخش اشتغال روستایی این استان پرداخت شد که زمینه اجرای دوهزار و ۴۶۵ طرح در استان را فراهم کرد.

حمید رضا پناه افزود: با اجرای این طرح‌ها چهار هزار و ۳۲۰ شغل در استان بوشهر فراهم شده است.

وی ادامه داد: استان بوشهر در بخش جذب اعتبارات روستایی و عشایری از جمله سه استان موفق کشور معرفی شده است.

پناه ادامه داد: برخی بانک‌های استان در عرصه پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی موفق عمل کرده‌اند و برخی دیگر هم نیاز است برای پرداخت این تسهیلات اقدام و تا پایان هفته تعیین تکلیف کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: در بخش اشتغال فراگیر نیز از محل بند الف و ب تبصره ۱۸ قانون بودجه، ۳۴ میلیارد تومان برای اجرای ۶۱ طرح در بخش‌های مختلف (خدمات ،کشاورزی و صنعت) با ایجاد ۸۲۵ فرصت شغلی در استان پرداخت شده است.

وی در خصوص ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی استان بوشهر اضافه کرد: همچنین سال گذشته ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در بخش اشتغال خانگی اعتبار به استان بوشهر اختصاص یافت که به صورت کامل جذب و این استان جزو استان‌های برتر کشور به شمار می‌رود.

پناه گفت: با جذب این میزان اعتبار زمینه اجرای ۳۸۱ طرح اشتغال خانگی و ۷۰۰ فرصت شغلی در استان بوشهر ایجاد شده‌است.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶
کد خبر : ۲۰۴,۹۱۸
کلیدواژه ها: تسهیلات,اشتغال روستایی,پرداخت,بوشهر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید