مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری خبر داد: افزایش سازش میان کارگر و کارفرما در چهارمحال و بختیاری

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: طی سال های گذشته اعتراضات کارگران کاهش پیدا کرده و منجر به سازش بین کارگر و کار فرما شده است.
افزایش سازش میان کارگر و کارفرما

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ،مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: تمامی پرونده ها ی تشکیل شده در این اداره کل از سال 93 تا 97 مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.

فاضلی با اشاره به اینکه همه تلاش ما بر این بود که مشکلی بین کارفرما و کارگر وجود نداشته باشد، بیان کرد: اگر مشکلی بین کارگر و کارفرما بود سعی کردیم این مشکلات با سازش حل شود.

فاضلی تاکید کرد: در دو سال اخیر مشکلاتی بر بنگاه های اقتصادی در استان و کشور به وجود آمده بود که در این استان به مراتب کمتراین اتفاق افتاد به گونه ای که هیچ بنگاهی به تعطیلی کشانده نشد.

وی با بیان این که اشتغال های پنهان را پیگیری کردیم، خاطرنشان کرد: 600 نفر را در استان شناسایی کردیم که در دو جا کار می کردند و همین باعث شد که 94 میلیارد و بیش از 121 هزار ساعت کار در روز برای دولت صرفه جویی شود.

فاضلی با اذعان بر این که ما از تشکل های کارگری حمایت کردیم، گفت: 60 درصد افزایش تشکلات را در این استان داشته ایم.

وی با بیان اینکه 64 درصد اعتراضات به این اداره کل کاهش پیدا کرده است، گفت: بازرسان کار را آموزش داده ایم که مشکلات را رصد کرده و به ما اطلاع دهند که خوشبختانه در چند مدت اخیر شاهد کاهش اعتراضات بوده ایم.

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶
کد خبر : ۲۰۵,۱۴۸
کلیدواژه ها: حفیظی,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری,کارگر,کارفرما

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید