اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی با پیش بینی جذب 575 نفر در دستگاههای اجرایی بوشهر

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: برنامه طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی که تعداد 575 نفر برای استان پیش بینی شده است.
طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر،سومین جلسه کارگروه اشتغال استان بوشهر در سال 99 به ریاست گراوند استاندار بوشهر و با حضور مدیران، معاونین و کارشناسان دستگاه های اجرایی عضو در محل سالن کوثر استانداری تشکیل شد.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر ضمن تشریح برنامه های اشتغالزا استان گفت: طرح یارانه دستمزد به منظور تشویق کارفرمایان دارای واحدهای فعال برای جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی و معتادان بهبود یافته  که توسط دولت به صورت ماهانه بابت بخشی از دستمزد نیروی کار و کاهش هزینه‌های نیروی کار برای کارفرما ، میزان ۳۰ درصد حداقل دستمزد مصوب شورای عالی کار بر اساس صورت وضعیت مزد ارسالی به سازمان پرداخت می‌شود.

حمیدرضا پناه در ادامه افزود: برنامه طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی که تعداد 575 نفر برای  استان پیش بینی شده است  که خوشبختانه در طرح فعلی کارورزی نگرانی های کارفرمایان از نظر شرایط کار و قرارداد کار، لحاظ شده و مشوق های خوبی هم برای کارفرمایان در نظر گرفته شده است.
وی گفت: دستگاه های اجرایی می بایست پیگیری لازم را جهت معرفی متقاضیان و اجرای برنامه های استانی به عمل آورده و در جلسات آتی گزارش عملکرد خود را به دبیرخانه کارگروه اشتغال استان ارائه کرده و نسبت به ثبت اشتغال ایجاد شده در سامانه ی رصد  اقدام نمایند.


۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۴
کد خبر : ۲۰۵,۹۸۶
کلیدواژه ها: اجرای طرح کارورزی, استان بوشهر, دستمزد, اشتغالزا, دانشگاهی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید