کارفرمای مجتمع صنعتی اسفراین رتبه برتر کارفرمای سلامت محور کشور را کسب کرد

کارفرمای مجتمع صنعتی اسفراین در جشنواره کارفرمایان سلامت محور کشور موفق به کسب رتبه برتر کارفرمایی سلامت محور کشور در سال 98 شد .
رتبه برتر کشوری کارفرمای سلامت محور خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، ذوقی معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در مراسم تقدیر و تجلیل از بهداشت یاران کار ، از کسب رتبه برتر کشوری کارفرمای مجتمع صنعتی اسفراین در جشنواره کارفرمایان سلامت محور سال 98 خبر داد . 
 
وی گفت: نیروی کار ماهر یکی از مهم ترین پشتوانه های پایدار هر جامعه ای است که تامین ایمنی و سلامت محیط های کار از اولویت و اهمیت بالایی در توسعه اقتصادی و کاهش هزینه های ناشی از آن برخوردار است . 
 
ذوقی اظهار کرد: هدف از اجرای طرح خانه های بهداشت کارگری، تامین سلامت کارگران ، اعضای خانواده های آنها و همچنین ارتقاء دانش بهداشتی و ایجاد رفتارهای مناسب بهداشتی بین کارگران و کارفرمایان است . 
 
وی گفت: در حال حاضر 12 خانه بهداشت کارگری در استان با تعداد 46 نفر بهداشت یار کار در کارگاه ها، واحدهای تولیدی و صنعتی فعالیت دارند و برای بیش از 6 هزار کارگر خدمات بهداشتی ارائه می کنند .  
 
معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی افزود: طبق مفاد قانون کار، کارفرمایان واحدهای تولیدی و صنعتی با 50 نفر نیروی کار و بیشتر مکلف به تاسیس و راه اندازی خانه های بهداشت کارگری هستند . 
 
گفتنی است در ادامه بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط شورای هماهنگی ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان ، از بهداشت یاران کار که دارای بهترین عملکرد در پیشگیری و کنترل بیماری ویروس کرونا در  محیط های کار را داشتند تقدیر و تجلیل به عمل آمد . 
 
 
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۸
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۲۰۶,۳۴۶
کلیدواژه ها: خراسان شمالی،مجتمع صنعتی اسفراین،جشنواره، کارفرمای سلامت محور

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید