سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: بانک توسعه تعاون ستون پرقدرت بخش تعاون است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی بانک توسعه تعاون را ستون قدرتمندی برای بخش تعاون استان خواند.
بانک توسعه تعاون ستون قدرتمندی

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی افزود: نگرش مدیران بانک توسعه تعاون نسبت به تقویت بنیه های حمایتی از بخش تعاون نیاز به بازنگری و تغییر دارد.

وی ادامه داد: به منظور بهره مندی از ظرفیت این بانک تخصصی در اعتلای بخش تعاون پیشنهادات فعالان این بخش را به منظور رفع موانع و تقویت زمینه های همکاری اخذ و در جلسات تخصصی بررسی می کنیم.

فتحی همچنین ابراز امیدواری کرد با افزایش تعامل بین فعالان بخش تعاون و بانک توسعه تعاون زمینه همکاری های دو جانبه بیش از پیش فراهم شود چرا که این بانک جزو خانواده بخش تعاون بوده و در اساسنامه آن نیز مورد تاکید قرار گرفته است.

در ادامه این نشست "ناصر اسدی" سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون نیز گفت: این بانک از بدو تاسیس با رویکرد حمایت و تقویت بخش تعاون تشکیل شده است. وی اضافه کرد: ما بر اساس اساسنامه بانک موظفیم 70 درصد تسهیلات اعطایی را در اختیار شرکت های تعاونی قرار دهیم که خوشبختانه در طول سال های اخیر این امر نیز محقق شده است.

اسدی تصریح کرد: اگر چه معتقدیم توان بانک توسعه تعاون در ارایه خدمات به بخش تعاون بیش از این هاست ولی تعامل سازنده بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بانک توسعه تعاون بیش از پیش زمینه ساز این توان افزایی خواهد بود.

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۰۶,۳۵۰
کلیدواژه ها: حسین فتحی,سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی,بانک توسعه تعاون

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید