مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: برای ایجاد اشتغال پایدار باید به صنعت چای به عنوان کالای استراتژیک توجه شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان جهت مشاهده روند تولید و رسیدگی به مشکلات تعاونی های غیرفعال و نیمه فعال استان، از چندین شرکت های تعاونی چای در شهرستان های رودسر و املش بازدید کرد.
صنعت چای به عنوان کالای استراتژیک استان باید بیشتر توجه شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان  هدف از این بازدیدها را حمایت از  فعالان عرصه کار و تلاش عنوان کرد و افزود : باید با تلاش و همکاری با دستگاه های اجرایی و سایر نهادها، در راستای رفع موانع تولید به منظور حفظ و ایجاد اشتغال پایدار به صنعت چای به عنوان کالای استراتژیک استان باید بیشتر توجه شود.

مدیرکل همچنین با اشاره به مشکلات شرکت های تعاونی تولید چای استان گیلان از تشکیل  هر چه سریعتر اتحادیه تعاونی های تولید چای با همکاری اتاق تعاون استان گیلان بدلیل رفع موانع و مشکلات تولید در هفته آینده خبر داد.

وی خاطر نشان کرد : اتحادیه مذکور باید در راستای رفع موانع تولید و از دل کلیه تعاون‌گران تولید کننده چای که به عنوان زحمتکشان این عرصه مهم تولید برای استان هستند، تشکیل شود.

علیزاده در این چهار بازدید ضمن قدردارنی از اعضای شرکت های تعاونی مذکور به جهت تولید چای با کیفیت از قسمت های مختلف خطوط تولید این شرکت ها بازدید و از نزدیک در جریان روند تولید و عمده مشکلات این شرکت ها نیز قرار گرفت.

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۰۶,۵۷۰
کلیدواژه ها: کالای استراتژیک,استان گیلان,چای,رودسر,املش,اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید