پرداخت 6 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به زندانیان آزاد شده در اردبیل

سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از پرداخت 6 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی با نرخ کارمزد 4 درصد به مددجویان معرفی شده از امور زندانها و اقدامات تامینی خبر داد.
پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به زندانیان آزاد شده

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، هادی بابایی مهر سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی با نرخ کارمزد 4 درصد به مددجویان معرفی شده از امور زندانها و اقدامات تامینی خبر داد.

وی گفت: صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل در حال حاضر از محل تفاهم نامه فیمابین صندوق و سازمان امور زندانها  برای مددجویان معرفی شده مبلغ 6 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به تعداد 34 نفر جهت ایجاد کسب و کار و کمک به اشتغالزایی آنان پرداخت کرده است.

بابایی مهر گفت: اشتغال و کسب درآمد مهمترین دغدغه زندانیان آزاد شده است و برای رفع این نگرانی تمامی مددجویان آزاد شده از سوی صندوق کارآفرینی امید برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی حمایت می شوند.

وی خاطرنشان کرد: مددجویان معرفی شده به صندوق در کمترین زمان ممکن نسبت به پذیرش اقدام و مراحل تکمیل پرونده را سپری می کنند و این صندوق نیز صرفاً به اعطای تسهیلات بسنده نکرده و همواره وام گیرندگان این صندوق به عنوان عضوی از مجموعه پس از اعطای تسهیلات نیز مورد حمایت قرار می گیرند.
 

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۶
صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل |
کد خبر : ۲۰۶,۷۳۸
کلیدواژه ها: صندوق کارآفرینی,امیداشتغالزایی,بابایی مهر,تسهیلات,زندانیان آزاد شده

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید