حمایت ویژه بانک توسعه تعاون استان البرز از شرکت های شهرک صنعتی اشتهارد در سال جهش تولید

بانک توسعه تعاون استان البرز از شرکت های شهرک صنعتی اشتهارد به عنوان یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی کشور به صورت ویژه حمایت می کند.
حمایت بانک توسعه تعاون استان البرز از شرکت های شهرک صنعتی اشتهارد

به گزارش اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، علی غیاثی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان البرز در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی اشتهارد گفت: حمایت از شرکت های فعال مستقر در شهرک از اولویت های بانک بوده و مجموعه مدیریت بانک همواره پشتیبان شرکتهای صنعتی است .

وی طی بازدید از شرکتهای کارتن خورشید، داروسازی فندا،چرم ستاره وطن و ..... اظهارکرد: شرکتهای فوق از مشتریان قدیمی و ثابت بانک هستند و سالهای متمادی از خدمات ویژه بانک توسعه تعاون استفاده کرده اند که با ارائه خدمات مطلوب به این عزیزان شاهد رونق و جهش تولید و افزایش شاغلین شرکت های فوق هستیم.

وی با بیان اینکه بیش از 700 واحد فعال در شهرک مشغول به فعالیت هستند که سبب شده این شهرک به یکی از قطب های مهم صنعتی کشور تبدیل شود که نیاز به سرمایه گذاری و حمایت ویژه دارند و با توجه به جایگاه و رسالت سیستم بانکی کشور در زمینه حمایت از تولیدبه ویژه در سالی که توسط مقام معظم رهبری به سال جهش تولید نامگذاری شده،  این بانک عزم خود را جزم نموده تا جایگاه ویژه ای در میان حامیان شهرک صنعتی اشتهارد داشته باشد.

غیاثی همچنین بیان کرد: بانک توسعه تعاون استان البرز با تمام توان و ظرفیت آماده ارائه خدمات مالی و اعتباری به شرکت های مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد و سایر شهرک های صنعتی استان است تا شاهد پیشرفت روز افزون استان و افزایش سرانه اشتغال در جهت افزایش توان تولید آنها باشیم.

۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۲
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۰۶,۹۷۴
کلیدواژه ها: بانک توسعه تعاون,جهش تولید,شهرک صنعتی اشتهارد,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید