مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: در شرایط فعلی مدیون همدلی و زحمات بی نظیر کادر درمان هستیم

نخستین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان سمنان به ریاست غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان در محل سالن جلسات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سمنان برگزار شد.
شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، غنیان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان  افزود: در هر برهه ای از زمان فداکاریها و مجاهدت های ایثارگران، ‌در راستای حفظ جان مردم وجود داشته که در شرایط فعلی نیز ما مدیون همدلی و زحمات بی نظیر کادر درمان هستیم .

وی در خصوص اقدامات انجام شده در ایام شیوع ویروس کرونا نظیر حمایت در قالب تسهیلات یک میلیون تومانی ، ثبت نام حدود 6500 نفر در سامانه بیمه بیکاری در سطح استان و ارائه تسهیلات کم بهره 12 درصد با مهلت بازپرداخت دو ساله به افرادی که از کرونا آسیب دیده اند ، با ثبت نام در سامانه کارا تا پایان خرداد ماه و . . . توضیحاتی ارائه کرد.

دکتر اکرم، مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان گفت: با گذشت زمان قدرت انتشار ویروس کم نشده، اما نسبت به قبل قدرت بیماری زایی ویروس کمتر شده و ضعیف تر شده و با این وجود تا زمان ساخت واکسن همچنان باید توصیه های بهداشتی توسط مردم رعایت شود.
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵
کد خبر : ۲۰۷,۱۵۰
کلیدواژه ها: شورای هماهنگی,مدافعان سلامت,کرونا,غنیان,سمنان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید